OnePlus 9 çıkış tarihi ortaya çıktı!

0
221

Çinli OnePlus markasının tertemiz amiral gemisi akıllı telefon modeli ile alakalı veriler alana çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. Kısa tek vakit evvel de OnePlus 9 çıkış tarihi ile alakalı dikkat çeken detaylar alana çıktı. Anlaşıldığı kadarı ile OnePlus, bu sene 8T modelinden ardindan kısa tek müddette 9 modelini de tanıtmış olacak.

OnePlus 9 çıkış tarihi umulandan acele olacak

Yeni alana çıkan bilgilere göre OnePlus, Mart 2021 tarihi itibariyle tertemiz üst düzey akıllı telefon modelini resmi olarak duyurmuş olacak. Bilindiği benzeri Daha dahada OnePlus 8T modeli kısa tek vakit evvel tanıtılmış durumda. tertemiz model amaciyla de başka serilerde olduğu benzeri 2021 yılının ortaları amaciyla beklentiler mevcuttu.

oneplus 9 çıkış tarihi

Ancak OnePlus 9 çıkış tarihi amaciyla mart ayının ortaları işaret ediliyor. Bunun nedeni ile alakalı ise net veriler var değil. ama Android dünyasındaki rekabette OnePlus’ın art kalmak istemediği ve tertemiz modeli umulandan dahada acele tanıtacağı istikametinde ifadeler bulunuyor. Bu noktada en çok Samsung’un tertemiz Glaxy S serisi ile rekabet düşünülüyor benzeri görünüyor.

Şu vakit amaciyla tertemiz OnePlus 9 özellikleri ile alakalı çok fazla ayrinti bulunmuyor. ama tertemiz kuşak Qualcomm’un Snapdragon işlemcisini taşıyacağını ve artırılmış RAM olacağını dile getirmek de yanlış olmayacaktır. İlerleyen günlerde bu konuyla alakali tertemiz veriler alana çıkmaya ayni ritimde devam edecektir.

oneplus 9oneplus 9 çıkış tarihioneplus 9 tanıtım tarihiyeni oneplus 9

Leave a reply