One UI 3 kullanıcı arayüzü için tarih ortaya çıktı

0
176

Samsung, tertemiz kullanıcı arayüzü One UI 3 amaciyla şimdiye civarindan tek takvim yayınlanmamıştı. Galaxy S20 ve Note 20 serisi amaciyla yayınlanması beklenen arayüz amaciyla evvel tarih bilgisi Malezya’dan geldi. Peki One UI üç arayüzü güncellemesi ne vakit yayınlanacak?

One UI üç kullanıcı arayüzü güncellemesi ne vakit yayınlanacak?

Samsung, One UI üç güncellemesi tarihi amaciyla şimdiye civarindan ser verip giz vermedi. Bir gün evvel alana çıkan bilgilere bakılırsa Samsung Malezya sayfasında güncelleme tarihi alana çıktı.

Samsung Malezya sayfasında, Kasım 2020 sonrasında yayınlanacağını açıkladı. Bu verilen tarihin Malezya amaciyla hususi olma olasiligi de var. bunun için göre Samsung AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ve Amerika’da Kasım ayında Galaxy S20 ve Note 20 serisi amaciyla yayınlamaya başlayabilir.

Türkiye amaciyla şimdilik tek tarih alana çıkmasa da, tahminler Aralık ayı ve sonrasında One UI üç arayüzü güncellemesinin alana çıkabileceği yönünde. Android 11 işletim sistemi üstüne kurulan bu kullanıcı arayüzü, çok dahada gelişmiş özelliklerle karşımıza çıkacak.

one ui üç kullanıcı arayüzü, one ui üç arayüzü, samsung one ui 3, one ui üç güncellemesi

One UI üç arayüzü, her vakit açık ekranın kişileştirilmesine imkan tanıyan tek yapıda karşımıza çıkacak. bunun için göre kilit ekranına widget ek etmek de mümkün vaziyete geliyor. tekrar her vakit açık ekran amaciyla de dahada çok özelleştirme seçeneği ve widgetlarda bu ekrana eklenebilecek.

Yine Samsung sanal asistanı Bixby, bu tertemiz arayüzü ile birlikte tertemiz yeteneklere kavuşacak. Kamera yazılımı tarafında ise geliştirilmiş otomatik odaklama ve otomatik pozlama işlevi dahada da geliştirilmiş olarak karşımıza çıkacak. çok yakınlaştırma seviyelerinde ayın resimlerini çekerken iyileştirilmiş sabitleme özelliği de One UI 3 ile kullanıcılara sunulacak.

One UI üç arayüzü güncellemesiOne UI üç kullanıcı arayüzüsamsungSamsung One UI 2samsung one ui 3samsung one uısamsung ui üç arayüzü

Leave a reply