NVIDIA: 2020’nin kalan yarısı oyunlar için harika olacak!

0
188

NVIDIA denildiğinde akıllara önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen RTX 3000 serisi ekran kartları geliyor. Her geçen gün yeni bir oyunun ortaya çıkması heyecanı artırmaya devam ederken NVIDIA CEO‘su Jensen Huang, 2020 yılının geri kalanının oyuncular için oldukça iyi geçeceğine dair bir açıklama yaptı.

NVIDIA: 2020 oyunlar için çok güzel olacak!

Nvidia, rtx 3000

NVIDIA CEO’su Jensen Huang, 2020’nin ikinci yarısı hakkında düşünceleri sorulduğunda “şu ana kadarki en muhteşem sezon” açıklamasını yaptı. Bu açıklamanın nedeni olarak ise, eylül ayında tanıtılması beklenen NVIDIA RTX 3000 serisi ekran kartları gösteriliyor.

NVIDIA’nın bugüne kadar piyasaya sunduğu en güçlü oyun odaklı ekran kartı serisi olması beklenen RTX 3000 serisi, oyunseverleri heyecanlandırmaya başladı. Henüz ekran kartları hakkında resmi bilgiler paylaşılmasa da, ortaya atılan iddiaları ve sızıntıları düşündüğümüz zaman, gerçekten ciddi ölçüde performans farkı yaratacak modelleri karşımızda görebiliriz.

Jensen Huang’ın bu şekilde açıklama yapmasının bir başka nedeni ise, yeni nesil konsolların da bu yıl içinde piyasaya sunulacak olması. Yeni konsolların yanı sıra, Marvel’s Avengers, Crash Bandicoot 4, Star Wars: Squadrons, Watch Dogs: Legion, Assassin’s Creed Valhalla, Cyberpunk 2077, Spider-Man: Miles Morales gibi oyunların da bu yıl içinde gelecek olması, heyecan verici detaylar arasında yerini aldı.

ceohaberJensen HuangkonsolnvidiaoyunRTX 3000teknoloji

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply