Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri

0
262

Popüler içerik platformu Netflix’te en popüler içerikler değişiyor ve yeni yapımlar da eklenmeye devam ediyor. Bugünün en çok izlenen içeriği, platformun yeni üyesi Snowpiercer adlı dizi oldu. Aynı zamanda listedeki sıralamalarda da değişimler var. Öte yandan en çok izlenen yapımların dışında bir de sizin için film önerimiz var.

Netflix’te en popüler içerikler! Netflix Türkiye’de günün Top 10 listesi içerikleri

Netflix’te en popüler içerikler arasında zirvede Snowpiercer’ı görüyoruz. Yeni Netflix Orijinal yapımı dizi, platformda ilgi görmeyi başardı ve Netflix’te en çok izlenenler arasında zirvede karşımıza çıktı. Diğer yandan, geçtiğimiz günlerde listeye dahil olan Eğlenceli Tarih Dersleri belgeseli de üst sıralarda yer alan yeni bir yapım oldu.

1 – Snowpiercer

Netflix’te en çok izlenen içerikler arasında zirvede yeni bir Netflix Orijinal dizisi görüyoruz. Dizi dünyanın gelecekte karşılaşabileceği kurgu bir senaryo üzerinde ilerliyor. Dünya buzullarla kaplandığında hayatta kalabilen insanlar dünyanın çevresini dolaşan büyük bir trende yaşıyor. Ancak bir trende birlikte yaşamak teoride düşünüldüğünden daha zor olabilir. Şu anda iki bölümü yayımlanmış olan dizinin yeni bölümler her hafta eklenmeye devam edecek. Bölümlerin süresi ise yaklaşık bir saat oluyor.

Netflix'te en popüler içerikler

2 – Eğlenceli Tarih Dersleri

Bugünün en popüler içerikleri arasında ikinci sırada karşımıza bir belgesel serisi çıkıyor. Eğlenceli Tarih DersleriExplained minvalinde bir yapım diyebiliriz. Çeşitli konuları kısa süreli bölümlerle ele alıyor. Hazır yemeklerden, nükleer enerjiye kadar geniş yelpazede konuları işleyen yapım, Netflix’te en çok izlenenler arasında yer almayı başardı.

Netflix'te en çok izlenen içerikler

3 – Control Z

Alıştığımız konular dışında bir hikaye üzerinde ilerleyen bu dizi de aslında bir gençlik dizisi diyebiliriz. Bir hacker’ın, eğitim aldığı lisedeki kişilerin bilgilerini açığa çıkarmasıyla başlayan hikayede, dizinin baş karakteri de bu kişiyi tespit etmeye çalışıyor. 8 bölümden oluşan dizi Netflix’te en çok izlenenler arasında 3. sırada kendine yer buldu.

Netflix'te en popüler

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesiNetflix’te en çok izlenen içeriklerNetflix’te en popüler içerikler

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply