Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri

0
248

En çok izlenen Netflix filmleri ve dizileri değişiyor, listeye tertemiz yapımlar da eklenmeye ayni ritimde devam ediyor. Bugünün en çok izlenen içeriği, platformun tertemiz azalarından diyebileceğimiz Snowpiercer oldu. aynı zamanda listedeki sıralamalarda da değişimler var. Öte istikametten Netflix’te en çok izlenen içerikler dışında tek de sizin amaciyla sıra önerimiz var.

En çok izlenen Netflix filmleri ve dizileri!

Netflix’te en popüler içerikler içinde evvel sırada bu erken Snowpiercer  var. İkinci sırada ise bu erken türk mali tek yapım karşımıza çıkıyor. Öte istikametten bu erken listede belli tek süre dahada çok türk mali içeriklerin olduğunu söyleyebiliriz. İşte En çok izlenen Netflix filmleri ve dizileri…

1 – Snowpiercer

En çok izlenen Netflix filmleri ve dizileri arasında dorukta tertemiz tek Netflix Özgün dizisi görüyoruz. sıra dünyanın gelecekte karşılaşabileceği kurgu bir senaryo üzerinde ilerliyor. hayat buzullarla kaplandığında yasamda kalabilen yurttaslar dünyanın etrafını dolaşan büyük tek trende yaşıyor. ama tek trende birlikte yaşamak teoride düşünüldüğünden dahada güç olabilir. Şu anda iki bölümü yayımlanmış var olan dizinin tertemiz bölümler her hafta eklenmeye ayni ritimde devam edecek. Bölümlerin süresi ise yaklaşık bir saat oluyor.

Netflix'te en popüler içerikler

2 – Kolonya Cumhuriyeti

Listenin ikinci esnasında ise türk mali tek güldürü yapımı bizleri karşılıyor. Ağırlıklı olarak Güldür Güldür ekibi oyunlarından oluşan kadrosuyla, 2017’de çıkış yapan film Netflix’te yer almasıyla birlikte alaka görmeyi de başardı. Film ak perdede, 13 milyon liraya yakın hasılat elde etmiş ve 1 milyondan fazla kişi tarafından izlenmişti. Filmin konusu ise; tertemiz seçilen tek belediye başkanının küçük tek beldeyi memleket haline getirmesiyle başlıyor.

3 – üzüntü Tatlı Ekşi

2017 yılında ak perdede gösterime giren film, 7 buçuk milyon liraya yakın hasılat elde etmiş ve 622 bin seyirci tarafından izlenmişti. Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinççi’nin baş rollerini paylaştığı film, En çok izlenen Netflix filmleri ve dizileri arasında üçüncü sırada karşımıza çıkıyor. Ayrı olarak filmin süresi ise 106 dakika oldu.

Netflix'te en çok izlenenler

netflixnetflix türkiyeNetflix Türkiye’de günün Top 10 listesiNetflix’te en çok izlenen içeriklerNetflix’te en popüler içerikler

Leave a reply