Netflix Türkiye gündemine yerleşti! İşte tepkiler

0
237

Yakın vakitte sosyal medya düzenlemesi memleket gündemine gelmişti. Akabinde bu başlığın, Netflix’i de kapsayacağı düşünülüyordu. ama Cüneyt Özdemir tarafından alana atılan tek başka argüman ise Netflix’in RTÜK ile anlaşamadığı ve Türkiye’den çekileceği olmuştu. dahada sonrasında ise Netflix yasaklandı iddiası argüman edildi ve bu yasamsal medyada hatri sayilir büyüklükte aksiseda buldu.

Netflix ülkemiz yasaklandı iddiası, yasamsal medyada hatri sayilir büyüklükte aksiseda buldu

Popüler içerik platformu Netflix, nihayet vakitlerde yasamsal medyanın en çok konuşulan maddelerinden biri oluyor. özellikle yasamsal medya düzenlemesinin gündeme gelmesiyle, Netflix’in akıbeti de heyecan konusu olmuştu. Cüneyt Özdemir’in Bir gün evvel öne sürdüğü iddia sonrasında da platformun yasaklandığı bildirildi ve yasamsal medyada tepkiler oluştu. ama yasaklanma iddiasının şu anda tek gerçeklik hissesi yok. Bu iddianın çıkış noktası olan, Netflix’in hesabından atılmış benzeri gösterilen sahte tweeti de aşağıda görebilirsiniz.

Netflix yasaklandı mı

Twitter’da trendler arasında şu anda evvel sırada Netflix yer alıyor. Kullanıcılar platformun kapatılma ihtimaline reaksiyon gösteriyor. ama Daha popüler içerik platformunun kapatılacağı istikametindeki haberlerin doğrulanmadığını hatırlatmakta yarar var. aynı zamanda Netflix’in var vaziyette hiçbir memleket tarafından yasaklanmadığını da biliyoruz.

Sosyal medyada, Netflix ülkemiz yasaklandı iddialarından ardindan öne çıkan paylaşımları ise aşağıda görebilirsiniz.

netflixnetflix türkiyeNetflix ülkemiz yasaklandı mırtük

Leave a reply