Mustang şanzımanlı Transit!

0
98

Transit, şimdi dahada çok verimlilik ve dayanıklılık sunan, sınıfında tek, tertemiz 10 vitesli otomatik şanzımanlı versiyonuyla müşterilerini bekliyor.

Müşterilerin ticaret hayatının operasyonel zorlukları ile pratiklikten ve konfordan ödün vermeden baş edebilmesini sağlayan tertemiz şanzıman, dahada çok dayanıklılık, artırılmış yakıt verimliliği ve 2.800 kg’a civarindan çekme kapasitesi sunuyor. tertemiz şanzıman, kent içi ürün, esya teslimatı yapan veyahut ulaşım, transfer, servis taşımacılığı benzeri hizmetler sunan ve bununla birlikte yoğun trafikle birlikte operasyonel zorluklarla karşı karşıya var olan müşterilere hatri sayilir büyüklükte kullanım kolaylığı sunuyor. Ayrıca, 15 ve 17 kişilik yolcu kapasiteli Transit minibüsler amaciyla de dahada çok yakıt verimliliği ve çok performans sunan tek çözüm olarak öne çıkıyor.

Ford mühendislerinin geliştirdiği tertemiz şanzıman, dahada evvel 2020 beynelmilel sene Pick-up’ı (IPUA) tertemiz Ford Ranger ve F150 pick-up’ların yanı sıra Ford’un ikonik spor otomobili Mustang benzeri çeşitli modellerde kullanıldı. Şimdi Transit’le birlikte sunulan 10 vitesli otomatik şanzıman, motorun performanstan ödün vermeden en randımanlı kombinasyonla işlevini adina getirmesine imkan sağlıyor.

Daha çok dişli oranına sahip tertemiz 10 vitesli tasarım, Transit’in 170 PS 2.0 litrelik EcoBlue Upgrade motorun çok verimliliğine en ahenk gösteren performansı sunarken, sürücü tepkilerine dahada duyarlı tek sürüş deneyimi yaratıyor. hakikat zamanlı adaptif vites değiştirme özelliği, şanzımanın değişen yollar koşullarına ahenk sağlamasına imkan tanıyor, kent içi yoğun dur-kalk trafik, arazi, yokuş benzeri değişken şartlarda performans ve yakıt verimliliği açısından optimum vites seçimini mümkün kılıyor.

Yeni 10 vitesli otomatik şanzımana sahip Ford Transit Minibüs 271.100 TL’den, Ford Transit Van 194.400, Ford Transit Kamyonet 208.700 TL’den başlayan önerilen anahtar teslim fiyatlarıyla Ford görevli Satıcıları’nda.

dizel Ford Tasarım trafik tasima Van

Leave a reply