Microsoft Surface Duo için sürpriz iddia!

0
237

Temmuz ayında tanıtılması beklenen Microsoft  Surface Duo, Android 11 güncellemesi ile birlikte yenilenebilir. Kutusundan Android 10 yazılımı ile birlikte çıkacak var olan çift ekranlı aygıt amaciyla neler söyleniyor?

Microsoft Surface Duo Android 11 güncellemesi alacak mı?

Bilindiği üzere tertemiz Android sürümü, tek sıkıntı çıkmazsa, tek sonraki eylül ayında tanıtılacak. Microsoft, Windows Latest adli tek kaynağın iddiasına göre çift ekranlı telefonu yerine tertemiz Android sürümü üzerinde çalışıyor.

Gücünü Snapdragon 855 işlemcisinden alacak var olan bu akıllı telefon, 6 GB RAM özelliği ile birlikte raflardaki yerini alacak. içerisinde 4G desteğini barındıran bu cihaz, çözünürlüğü 11 Megapiksel var olan tek kameraya sahip.

Microsoft Surface Duo Android 11 güncellemesi

Galaxy Fold 2’nin rakibi olarak anılan Surface Duo, Surface Pen özelliğine de sahip olacak. Microsoft, Android 11 ile alakalı Daha tek İzah yapmadı. Görünüşe göre Microsoft, yazılım mevzubahis olduğunda ödün saglamak istemiyor.

Kullanıcı Tecrübenini mümkün olduğunca mükemmel tek hâle getirmeye çalıştığını söyleyen AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ merkezli firma, bu telefonun Edge tarayıcısı ve Outlook sistemi ile birlikte ahenk gösteren tek şekilde çalışmasını istiyor.

Alınan bilgilere göre bu aygıt ile Android 11’in tanışması çok uzunca sürmeyecek. çünkü Surface, üç ayin ardindan kullanıcıların beğenisine sunulacak var olan tertemiz Android sürümünden evvel çıkacak.

Surface Duo, tertemiz Android yazılımı çıktığında çoktan piyasadaki yerini almış olacak. Microsoft’un bu tertemiz modeli ile alakalı neler düşünüyorsunuz?

Microsoft Surface DuoMicrosoft Surface Duo Android 11Microsoft Surface Duo Android 11 güncellemeleriMicrosoft Surface Duo Android 11 güncellemesiMicrosoft Surface Duo Android 11 güncellemesi alacak mıMicrosoft Surface Duo Android güncellemesi

Leave a reply