Mercedes de garanti sürelerini uzattı!

0
240

Mercedes Benz otomobil Hafif Ticari Araçlar, yaşanan global salgın hasebiyle tertemiz uygulamaları yasama geçirdi. Şehir içi ve dışı yolcu taşımacılığı, çalisan ve mektep servis hizmeti kapsamının yanı sıra, nakliye ve kurye faaliyetlerinde yasamsal görevler üstlenen hafif ticari otomobiller arasında bulunan modellerine ait garanti kapsamı tekrar düzenlendi.

15 Mart – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında sona eren garanti süreleri 30 Haziran 2020’ye civarindan uzatılırken, bakım vakiti gelen araçların bakım periyodu da tekrar 30 Haziran 2020’ye civarindan senelik bakım amaciyla 180 gün, kilometre bakımı amaciyla yüzde 20 uzatıldı.

Mercedes Benz otomobil Tic. ve Hiz. A.Ş. Hafif Ticari otomobiller Ürün Grubu İcra heyeti Üyesi Tufan Akdeniz, “Ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizin her koşulda yanında olmayı sürdürmek adına, araçlarımızın garanti sürelerini uzatma kararı aldık. Yaşanan salgın ve Mart- Nisan aylarında devreye giren tedbirler kapsamında, turizm, çalisan ve mektep taşımacılığı benzeri alanlarda çalışan araçlarımızın faaliyetleri kısıtlandı. Bu asama içinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, 15 Mart – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında garanti süreleri dolan araçlarımıza 30 Haziran’a civarindan ek garanti süresi ve bakım vakiti gelen araçlarımıza da tekrar 30 Haziran’a civarindan senelik bakım amaciyla 180 gün, kilometre bakımı amaciyla %20 bakım periyodu sunuyoruz. Mercedes Benz otomobil Hafif Ticari otomobiller olarak müşterilerimize desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Mercedes Benz otomobil Tic. ve Hiz. A.Ş. Hafif Ticari otomobiller Ürün Grubu İcra heyeti Üyesi Tufan Akdeniz

Mercedes Mercedes Benz mektep

Leave a reply