Mediatrend Temmuz sayısı çıktı! İndirdiniz mi?

0
373

Mediatrend Temmuz sayısı sizlerle. Her ay ShiftDelete.Net tarafından hazırlanan teknoloji hayat dergisinin tertemiz sayısı da mağazada yerini aldı. Peki, mart ayında sizi hangi konular bekliyor?

Teknoloji tutkunlarının, teknolojiyi hayatının merkezine çekenlerin e-dergisi Mediatrend Temmuz sayısı çıktı. Her ay fiyatsız olarak MediaMarkt mağazalarında dağıtılan Mediatrend’in, tekrar fiyatsız var olan e-dergi versiyonunda yüzlerce tertemiz ova ve içerik sizleri bekliyor.

Mediatrend‘i Turkcell Dergilik ve Mediatrend WEB sitesi üzerinden okuyabilirsiniz.

Mediatrend Temmuz sayısını indirdiniz mi?

Güneş bulutların derhal peşinden sıyrılıp yüzünü bizlere gösterdi. Temmuz ayının gelmesiyle birlikte artık güneş iyiden iyiye alana çıktı. Beklenen sıcak havalar nihayetinde geldi. Biz de Mediatrend Temmuz sayısını yaza ayırıyoruz.

Yaz demek sıcak sema demek, tatil demek, aynı zamanda serinleten teknolojiler demek. Siz de bütün bunları Mediatrend Temmuz sayısının sayfalarında bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Son vakitlerde hayatımıza giren tek kavram var: yasamsal mesafe. Artık, yasamsal ara kaidelerine ahenk gösteren yaşıyoruz. bunun için tatillerimiz de dahil olmak zorunda. Peki, yasamsal mesafeli tatil nasıl olur? Bu ay yolcu köşemizde tatil yörelerindeki uygulamalardan örnekler veriyor ve tavsiyelerimizi size aktarıyoruz. Eğer, planlarınızda tatile gitmek varsa, bunun yasamsal mesafeli olduğuna dikkat faktörüz çok önemli.

Mobil Hayat köşesinde “Daha hızlı tek telefon deneyimi amaciyla neler yapılmalı?” suali nihayetinde cevap buluyor. Ayrı olarak Ümit Erdim ile yaptığımız keyifli tek teknoloji röportajı da tekrar bu sayıda.

Ana konumuz ise elbette yaz. Bu köşemizde hanede bölgesel zayıflama amaciyla kullanacağınız mobil uygulamalara yakından bakıyoruz. ne türlü olsa yaza sporsuz girmek istemeyiz! Ayrı olarak serinleten teknolojiler de tekrar bu köşede. doğal yaz demek her biri amaciyla tatil demek değil. Dolayısıyla tatile gidemeyenler amaciyla bunu fırsata çevirecek dijital eğitim fırsatlarını da sizlerle paylaşıyoruz.

Mutfakta Yaşam köşemizde iki mühim konuya değiniyoruz. Bunlardan ilki bağışıklık sistemini güçlendiren yiyecekler. Bağışıklık sisteminizin kati benzeri olmasını istiyorsanız bu yiyeceklere tek göz atın! Ayrı olarak yaz sıcağında altın değerindeki soğuk soslar nelermiş, yakından bakıyoruz.

Objektif köşemizde güneşe karşı çıkıyoruz! Güneşe karşı en iyi resimleri çekmek amaciyla Bir takım tüyolar var. Bu tüyoları sizlerle paylaşıyoruz. en iyi fiyatsız resim ve video düzen etme uygulamaları da tekrar sizlerle.

Evde Yaşam köşesinde tertemiz normalimiz var olan haneden çalışma düzenini mercek altına alıyoruz. aynı zamanda yaz tatilinde hiçbir yere gitmek istemeyenler amaciyla de önerilerilerimiz yok değil.

Gördüğünüz benzeri tekrar dopdolu tek Mediatrend sayısı sizleri bekliyor. Üstelik bütün konular bunlarla da sınırlı değil. Sinema tarihine ismini altın harflerle yazdıran Lumiere Kardeşler’in hayatına yakından bakarken, Snowpiecer dizisini de mercek altına alıyoruz. Ayrı olarak oyun dünyesına da Valorant ile tek ‘Merhaba’ diyoruz.

Bilgisayar Dünyası köşemizdeki yaz temizliği önerilerimize göz atmayı sakın ihmal etmeyin.

Tüm bu konular ve dahada fazlası amaciyla sayfaları karıştırmaya başlasanız iyi olur.

İyi okumalar!

MediaTrendmediatrend sayısımediatrend temmuzmediatrend temmuz sayısıtemmuz 2020

Leave a reply