Mafia I remake için tarih belli oldu! İlk video geldi

0
277

Geçtiğimiz günlerde Mafia II ve Mafia III amaciyla remake geleceğini öğrenmiştik ve oyunlar da bugün çıkış yaptı. ama oyunun hayranları aynı zamanda Mafia I: Definitive Edition da bekliyordu. Müjdeyi ise 2K Games açıkladı, Mafia I remake çıkış tarihi belli oldu. Öte istikametten Steam‘de Mafia Trilogy ücreti da netleşti.

Mafia I remake amaciyla tarihi belli oldu! İlk görüntüler geldi

2002 seneninde çıkış yapan Mafia, oyuncular tarafından oldukça sevildi ve efsane diye nitelendirilebilecek oyunlar arasında yerini aldı. Serinin 2. oyunu da zevk toplamayı başarmıştı ama üçüncü oyun amaciyla aynı şeyleri dile getirmek Bir hayli mümkün değil.

Mafia II ve Mafia III remake versiyonları bu erken çıkış yaptı ve serinin hayranlarına tek müjdeli havadis dahada geldi. Mafia I remake çıkış tarihi 28 Ağustos olarak açıklanırken, oyun amaciyla evvel resmi video da yayımlandı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mafia I: Definitive Edition, uzunca vakittir bekleniyordu. 2K Games tarafından da resmi olarak açıklanan oyunun, görsel kalitesi iyileştirmelerinin yanı sıra, genişletilmiş hikaye ve tertemiz karakterlerle de karşımıza çıkması bekleniyor.

Diğer yandan, Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition amaciyla de oyunun evvel haline Steam üzerinden sahip olanlar amaciyla tek müjde var. Bu oyunları dahada evvelce satın almış olup şu vakit sahip olanlar, oyunların remake versiyonları amaciyla ücret ödemek zorunda kalmayacak.

Mafia Triology fiyatı

Mafia Trilogy fiyatı

Serinin yenilenmiş hali, Mafia Triology isimiyle karşımıza çıkacak. Oyunlar paket seklinde vatan dışında satışa çıkacak. Türkiye de ise Steam üzerinden oyunları bu şekilde almak mümkün oluyor. Mafia Trilogy ücreti amaciyla Steam’de şu vakit için ücret 374 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Mafia IMafia I remakeMafia I: Definitive EditionMafia IIMafia Trilogy fiyatı

Leave a reply