Logitech G513 Clicky klavye incelemesi

0
328

Özellikle kaliteli ve uzunca ömürlü ürünleriyle karşımıza çıkan Logitech, G serisi ile birlikte ise oyunculara baz alinarak ürünleriyle bizleri karşılıyor. Logitech G513 Clicky modeli de bunlardan biri. Biz de bu videomuzda sizler amaciyla Logitech’in üst segment oyuncu klavyesine yakın bakıyoruz. İşte Logitech G513 Clicky incelemesi!

Logitech G513 Clicky incelemesi

Logitech’in üst düzey klavyesi, tasarımı ve nitelikleri ile dikkat çekmeyi muvaffak olan tek mahsul oluyor

Şimdi dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri Logitech G513 Clicky incelemesi ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Logitech G513 Clicky özellikleri

G513 Clicky, dokunsal art bildirimli net tıklama sesiyle Logitech’in ödüllü klavye tasarımını tek üst seviyeye çıkarıyor. Romer-G Clicky, arka arda hızlı tuş vuruşları ve kesintisiz yarım basmalar amaciyla ideal olmanın yanı sıra düzgün, akışkan tek tuş vuruşu sağlıyor.

Parlak ve keskin tek aydınlatma sunan tuşları, standart mekanik tuşlardan dahada emin ve dayanıklı tek vuruş deneyimi vaat ediyor. Hareketlere hatıranda reaksiyon verebilmek amaciyla 45 g gibi düşük tek tuş basıncıyla kullanılabilen, 1,5 mm’lik tuş aralığına sahip var olan klavye, rakiplerine oranla %25 dahada hızlı çalışıyor.

İncelik, birinci derslik tasarım ve çok dayanıklılık amaciyla uçaklarda kullanılan alüminyum 5052 malzemesiyle üretilen Logitech G513 Clicky, entegre USB bağlantı noktası, uzunca süreli konforlu kullanım amaciyla yumuşak dokulu bilek desteği ile kullanıcılara mükemmel tek oyun tecrübesi vadediyor.

gamer klavyelogitech g513 clickylogitech g513 clicky incelemesilogitech g513 incelemesilogitech oyun klavyesilogitech oyuncu klavyesimekanik klavyeogitech klavye

Leave a reply