Kumarhaneler Elon Musk ile ortaklık istiyor

0
234

Elon Musk’ın öne çıkan girişimleri arasında bulunan Boring Company şirketi ile alakalı dikkat çeken gelişmeler yaşanmaya ayni ritimde devam ediyor. tertemiz gelişmelerin çıkış noktası da Las Vegas oldu. alana çıkan tertemiz bilgilere göre Bir takım Las Vegas otelleri, Boring Company tünelleri amaciyla hususi tek çalışma isteginde bulunuyor.

Las Vegas otelleri Boring Company tünelleri amaciyla hususi duraklar istiyor

Öncelikle kısa tek bilgi hatırlatması uygulamak gerekirse Elon Musk’ın Boring Company adli şirketi, yerin altından açılan tüneller ile araçların hızlı tek şekilde ulaşım sağlaması amaciyla çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu süreçte de Bir hayli yer altı tüneli açılmış durumda. Las Vegas’taki Bir takım otellerden gelen tertemiz istek ise bu tünellerinden bazıları amaciyla hususi duraklar hazırlanması oluyor.

Boring Company tünelleri

Boring Company tünelleri ile ulaşım yapacak hususi kişilerin, direk mevzubahis otellere geçiş yapabilmesi hedefleniyor. böylelikle rastgele tek şekilde trafiğe katılmadan ve saklı kalarak hususi müşteriler direk kumarhane olarak da kullanılan bu otellere ulaşım sağlayabilecekler. Bu ulaşımların da otonom olarak Tesla araçları ile yapılması planlanıyor.

Google CEO’su Apple ile ortaklık uygulamak istiyor

Google CEO’su Apple ile ortaklık uygulamak istiyor

Google CEO’su Apple ile tertemiz tek projede ortaklık kurmak istiyor. Google ve Apple ortaklığı ayni ritimde devam edecek benzeri görünüyor. İşte detaylar!

Şu vakit amaciyla ani çok değişik Las Vegas oteli tarafından bu stil talepler gelmeye başladığına dikkat çekiliyor. Elon Musk’ın bu taleplere nasıl cevaplayacağı ile alakalı ise Daha net tek bilgi bulunmuyor. ama anlaşıldığı kadarı ile Elon Musk’ın Boring Company tünelleri, Yalnızca ek tek ulaşım sunmaktan ziyade, hususi tek ulaşım şekli de sunma potansiyeli gündeme getirmiş oldu. Las Vagas tünellerinin tamamlanmasıyla da bunun için eş tertemiz talepler gündeme gelmeye ayni ritimde devam edecek benzeri görünüyor.

Boring CompanyBoring Company las vegasBoring Company tünellerielon muskElon Musk Boring Company

Leave a reply