Keanu Reeves çizgi roman dünyasına da el attı!

0
352

Keanu Reeves, son yıllarda hiç olmadığı kadar meşhur. Her yaptığı iş popüler olan ve mütevaziliği ile alkış toplayan yıldız, şimdi de çizgi roman dünyasına el atıyor. Reeves son olarak Matrix 4 ile birlikte hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyordu. Ancak Corona salgını nedeniyle Matrix 4 çekimleri durdurulmuştu.

Keanu Reeves çizgi roman yazmaya başladı

Ünlü aktör, Corona salgınından kârlı çıkmışa benziyor. Reeves, ortak bir yazar ekibiyle birlikte BRZRKR adında yeni bir çizgi roman yazmaya başladı.

Hatta, kısa sürede ilerleyen ekip çoktan seriyi çizmeye başladı bile. Reeves’ın özellikle hikayenin oluşumunda büyük bir katkısı olduğu belirtiliyor. Paylaşılan görsele bakılırsa, çizgi romanın ana kahramanı ise Reeves olacak gibi duruyor. Farklı bir evrenden hayranlarına merhaba diyen bu yeni karakter hakkında henüz fazla bir bilgi yok.

keanu reeves, keanu reeves çizgi roman, matrix 4, berzerks

Sadece hikaye hakkında ipucu veren bir özet mevcut. Buna göre: “Yüzyıllar boyunca dünya çapında kanla ıslatılmış bir yolda yürüyen bir savaşçı … günümüzde Berzerker ABD için tehlikeli işler yapıyor hükümeti onun varlığı hakkındaki gerçek karşılığında. ” şeklinde bir özet paylaşılmış durumda.

Berzerker adında ki bu anti kahramanın, hükümet adına tehlikeli görevlere atıldığını ve bazı önemli sırları olduğunu anlıyoruz. Görselde her yerinden farklı silahlarla yaralanan karakter, tıpkı John Wick gibi yoluna durmadan devam ediyor.

Eylül ayında piyasaya çıkacak hikayeninin içinde Keanu Reeves olması ise işleri değiştirmişe benziyor. Şimdiden Netflix başta olmak üzere yapımcıların hikayenin peşine düştüğü konuşuluyor.

Cyberpunk 2077, Matrix 4, John Wick dizisi derken, Keanu Reeves çizgi roman işinde de başarılı olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

berzerkerBRZRKRcyberpunk 2077john wickjohn wick dizisiKeanu Reeveskeanu reeves çizgi romanKeanu Reeves Cyberpunk 2077matrix 4

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply