Katlanabilir iş canavarı: Dell Latitude 7400 inceleme

0
287

Daha evvel Dell Precision 5540 analiz videosunu yayınlamış ve Dell’in oldukça hafif mobil iş istasyonu ile alakalı izlenimlerimizi size aktarmıştık. Şimdi ise sıra Dell Latitude 7400’a geldi. Dell Latitude 7400 inceleme videosu ile bu sefer katlanabilir tek iş canavarına yakından bakıyoruz.

İşlerimizi Haneye taşıdığımız bu dönemde, becerili tek pc nihayet derece önemli. Latitude 7400 da bunlardan biri.

Dell Latitude 7400 inceleme

Sosyal mesafeye dikkat ettiğimiz bu dönemde Bir hayli iş yeri haneden çalışmaya geçmiş durumda. Bu da bilgisayarların ehemmiyetini tek sefer dahada alana çıkarmış oldu. Biz de bu videomuzda Dell Latitude 7400 2’si tek arada laptop bilgisayar modelini masaya yatırdık.

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri analiz videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

2’si tek arada bilgisayar: Dell Latitude 7400 özellikleri

2’si tek arada pc Dell Latitude 7400 özellikleri ile alakalı detaylara evvel olarak tasarım ve ekrandan başlayalım. 14 inçlik Full HD ekran ile gelen bilgisayarın ekranı elbette dokunmatik özelliğe sahip ve Gorilla Glass 5 ile korunuyor. Ekranın parlaklığı 300 nit. Ekranın üzerinde bulunan kızılötesi kamera ve yakınlık sensörü de güvenlik ile alakalı öne çıkıyor. Sensör kullanıcının varlığını anlıyor ve kullanıcı, pc başından kalktığında otomatik olarak kendini kilitliyor.

Tam açılabilir menteşesi sayesinde pc hemide tablet ayni vakitte da laptop pc olarak özünden isteneni veriyor. Katlanabilir yapısı sayesinde dört değişik mod ile bilgisayarı kullanmak mümkün.

Bilgisayarın donanım tarafında karşımıza Intel Core i5 8365U işlemci çıkıyor. 6 MB ön belleğe sahip dört çekirdekli bu işlemcide 8 muavin iş parçacığı bulunuyor. esas frekansı 1.6 GHz var olan işlemcinin maksimum turbo frekansı 4.1 GHz hıza çıkabiliyor. 12 nm imalat teknolojisi ile üretilen işlemcinin içerisinde Intel UHD 620 grafik biriminin bulunduğunu da belirtelim.

Bellek tarafında 2.133 MHz çalışma frekansındaki 8 GB DDR3 bellek yer alıyor. Toshiba’nın NVMe özelliğine sahip 256 GB’lik M2 SSD ise depolama tarafında karşımıza çıkıyor.

Bilgisayarın sağ tarafında bizi tek adet kulaklık girişi, tek adet SD kart okuyucu, tek adet SIM kart yuvası ve keylock kilidi yer alıyor. başka tarafta ise USB 3.1, HDMI ve iki Thunderbolt üç çıkışı bulunuyor.

Dell Express şarj özelliği ile gelen laptop pc bu sayede tek saatte yüzde 80 oranında şarj olabiliyor. Standart kullanımda 24 saate civarindan kullanım sunan bilgisayar, donanımsal açıdan hergün işlerinizi yapmanızı sağlıyor.

2’si tek arada bilgisayardelldell 2’si tek arada pc 2’si tek arada pc dell latitude 7400Dell bilgisayardell latitude 7400dell latitude 7400 özellikleridell latitude 7400 fiyatıdell latitude 7400 incelemedizüstü bilgisayar

Leave a reply