Japonya’da UFO iddiası sosyal medyanın gündeminde!

0
213

UFO görüldüğü iddiası, ara ara sosyal medyada gündeme geliyor. hayat dışı varlıkların Hayatı Daha resmi olarak kanıtlanmasa da, Bir takım yurttaslar bunun için inanıyor. bu konuyla alakali ise görüş ayrılığı oldukça fazla. Yapılan araştırmalar olsa da, mevzu ile alakalı resmi tek belge yok. Şimdi ise, Japonya UFO iddiası ile gündeme geldi.

Havada ne olduğu tespit edilemeyen tek araç görüntülenirken, görevliler tarafından resmi tek açıklama yapılmadı.

Japonya UFO iddiası ile gündeme geldi

UFO görüldü iddiası, ara ara yasamsal medya aracılığıyla gündeme geliyor. Bu vaziyetler ise genellikle, devletlerin yürüttüğü ölçüm çalışmalarının veyahut uydunun belirtilmesi ile nihayet buluyor. Şimdi ise, Japonya’da UFO görüldüğü iddiası alana atıldı.

Japonya UFO iddiası ile yasamsal medyanın gündemine otururken, olayla alakalı resmi tek açıklama yapılmadı. Sendai ve Murata bölgelerinde görülen gökcisminin, uzaylı aracı olduğunu argüman edenler mevcut. Bu nesnenin, Kuzey Kore propagandası olduğunu söyleyenler de var.

Başlıklarda üçüncü sıraya yerleşen tartışma, Twitter‘da gündem oldu. Görüntülerde ise ak tek balonun ve ona bağlı tek cismin süzüldüğü alana çıktı.

30 Mayıs tarihinde ise iki astronot uzaya gönderilmişti. SpaceX ve NASA işbirliği ile gerçekleşen Falcon 9 uçuşu, hususi tek şirket tarafından gerçekleştirilen evvel feza yolculuğu oldu. 2030 seneye civarindan Ay’da üs kurulması planlanırken, bu üssün Mars yolculuklarına muavin olması planlanıyor.

japonyaJaponya UFOJaponya’da UFO iddiasıufo

Leave a reply