İşte yeni Opel Mokka!

0
258

Yeni model aynı zamanda ön ızgarada Opel Vizor ve dahil tasarımda Opel Pure Panel olmak üzere gelecekteki marka yüzünü ve tertemiz kuşak Tamamiyle dijital kokpiti bulunan evvel model olmasıyla da dikkat çekiyor.

Yatay olarak konumlandırılan gösterge paneli iki geniş ekrandan oluşuyor. Opel tasarımcıları; sürücü yola odaklanırken sezgisel kullanım sağlamak emeliyle esas işlevler amaciyla kumanda düğmeleri kullanmaya ayni ritimde devam etmiş ve asagi menülerle hayatı karmaşık vaziyete getirmekten kaçınmış.

Yeni Mokka, markanın en mühim teknolojilerine de ev sahipliği yapıyor. ACC (Advanced Cruise Control) benzeri gelişmiş sistemler bu vaziyete dahil. mevzubahis sistem dur-kalk fonksiyonu ile sıkışık yollarda sürücünün yükünü hafifletiyor ve dahada emniyetli tek sürüş sunuyor.

ELEKTRİK MOTORLU MOKKA DA VAR!

Yeni Mokka, Opel tarihinde tek evvel olarak satışa sunulduğu evvel günden bu yana Tamamiyle elektrikli tek versiyona da sahip olacak. Elektrikli Mokka-e, fren veyahut gaz pedalında rastgele tek işlem yapmadan kendini otomatik olarak öndeki aracın hareketlerine göre ayarlayabiliyor. Bunun dışında etkin Şerit Konumlandırma sistemi tertemiz Mokka’yı otomatik olarak şeridin ortasında tutuyor. tertemiz Opel Mokka elektrikli versiyon dışında çok verimlilik seviyesine sahip benzinli ve dizel motorlarla da sunulacak.

İÇERİDE VE DIŞARIDA YENİ TASARIM DİLİ

Opel tarihinde tek evvel olarak model ismi var olan Mokka tertemiz ve teknolojik tek font ile bagaj kapağının ortasında yer alıyor. İlk kuşak Mokka pazara sunulduğunda kompakt boyutları ve kuvvetli görünümü ile dikkat çekmişti, tertemiz modelde de bu kalıt ayni ritimde devam ediyor.

Yeni Mokka, aynı zamanda Opel’in Opel Vizor olarak adlandırdığı tertemiz marka ön yüzünü kullanan evvel model olarak dikkat çekiyor. Aracın ön tarafında motor kaputunun altı süresince uzanan ve en güncel IntelliLux LED matrix ön farlar ve LED gündüz farları ile birlikte markanın logosunu da içinde alan ‘Opel Vizor’ yatay konumlu modern tek tasarım modülü.

Opel CEO’su Michael Lohscheller yapmış olduğu değerlendirmede: “Yeni Mokka tek lider ve markamızın algısını değiştirecek. Mokka ile Opel’i tekrar tanımlıyoruz ve tek sonraki 10 senelik tasarım yaklaşımımızı alana koyuyoruz. Markanın bu erken olduğu civarindan gelecekte de temsil edeceği her şeyi gözler önüne seriyor. tertemiz Opel Mokka her açıdan eğlenceli, randımanlı ve yenilikçi tek otomobil. tertemiz oto ayrıca; Alman, heyecan veren ve erişilebilir nitelikleriyle Opel marka değerlerini en iyi şekilde yansıtıyor.” dedi.

dizel Mokka Opel oto laf Tasarım

Leave a reply