İşte Ferrari Portofino’nun en yeni versiyonu!

0
168

Ferrari’nin corona virüsü salgını hasebiyle duran üretiminin tekrar başlamasının derhal peşinden tanıtılan evvel oto olma özelliği taşıyan Portofino M’e selam deyin. tertemiz oto içinde bulunduğumuz dönemden dolayı rakip markaların yaptığı benzeri online ortamda tanıtıldı.

Portofino, M versiyonuyla birlikte dahada efektif tek motora ve tertemiz 8 ileri ileri çift kavramalı şanzımana kavuştu. Ayrı olarak markanın sürüş modlarının düğmesinin addı var olan Manettino tertemiz versiyonda 5 kademeli olacak. tertemiz kademe “Race Mode”.

Reuters’ın haberine göre Ferrari, GT tarzı hemide sportif ayni vakitte da konforlu var olan otomobillerinin sayısını artırmayı hedefliyor. Bununla birlikte tertemiz tanıtılan Roma’nın da tesirinin hatri sayilir büyüklükte olacağı olasılık ediliyor. Markanın hedefi toplaminda GT satışlarının istikbal iki sene içinde toplaminda satışlar arasında yüzde 40 seviyelerinde olması yönünde.

0’DAN 100 KM/S HIZA 3.5 SANİYE!

Otomobilin kaputunun altında ise dört litrelik V8 birim yer alıyor. Bu motor 620 at güç ve 760 Nm tork üretiyor. Çift turbo beslemesine sahip var olan bu birim tertemiz çift kavramalı 8 ileri şanzımanla birlikte 0’dan 100 km/s hıza 1545 kilogram ağırlığında bu oto 3.45 saniyede ulaştırabiliyor. Ayrı olarak 0’dan 200 km/s hıza erişmek ise Yalnızca 9.8 saniye. Otomobilin maksimum hızı ise 320 km/s olarak belirtilmiş.

Corona Ferrari oto Roma
nihayet güncelleme: 16:37 16.09.2020

Leave a reply