iPhone hakkındaki garip şarj efsanelerini denedik!

0
137

Sihirli Elma YouTube kanalında farklı video klipler ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda iPhone şarjı ile alakalı yanlış Bilinen efsaneleri test etmekte derhal peşinden da iPhone nasıl şarj edilmeli sualine cevap veriyoruz.

iPhone nasıl şarj edilmeli?

Sihirli Elma YouTube kanalında değişik içerikler üretmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda iPhone’ların şarj olması hakkında Bilinen yanlışlara bakarken, en çok Bilinen efsaneleri de test ediyoruz. iPhone’lar ile alakalı alana çıkan bu acayip efsaneler hakikat olabilmektedir mi? Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

iPhone şarjı ile alakalı yanlış Bilinen efsaneleri

Apple’ın üst düzey teknolojiler ile ürettiği iPhone’lar ile alakalı Bir hayli yanlış bilgi bulunuyor. Bilinen en çok yanlış veriler ise şarj ile alakalı karşımıza çıkıyor. iPhone’ların Bir takım cihazlar ile dahada hızlı şarj olduğundan tutun da Bir takım bazı vaziyetlerde iPhone’ların garantisinin erkenden biteceğine civarindan Bir hayli efsane var. Bu efsaneler ile alakalı fikirlerimizi söyledikten ardindan sizler amaciyla iPhone bataryası ile alakalı Bir hayli bilgi verdik.

YouTube videomuzu izledikten ardindan videomuz ile alakalı yorumlarda yorum yapmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler!

iphone bataryaiPhone efsaneleriPhone nasıliPhone nasıl şarj ediliriPhone nasıl şarj edilmeliiPhone nasıl şarj etmeliyimiPhone pil sağlığıiphone şarjiPhone şarj efsaneleri

Leave a reply