iPhone 13 için bilgiler ortaya çıkmaya başladı!

0
260

Apple’ın dahada evvelki tahminlere göre katlanabilir telefonlar üzerinde çalıştığı ve iPhone 13 ve iPhone 14 amaciyla bu tasarımın kullanılabileceği argüman edilmişti. Şimdi ise ekran tarafında değişik detayların olabileceği alana çıkıyor. iPhone 13 serisi amaciyla tasarilanan tertemiz detaylar arasında ProMotion ekranlar yerini alıyor.

iPhone 13 serisi nitelikleri ile alakalı alana çıkanlar

Yeni iPhone’lar amaciyla yorumlarda bulunan ekran analisti Ross Young, tertemiz iPhone 13’lerin, iPhone 12 serisine benzeyeceğini olasılık ediyor. Yaptığı tek Twitter paylaşımıyla iPhone 13’ün Bir takım özelliklerini açıklama etmiş oldu.

Gelecek sene iPhone SE modelinin gelmeyeceğini söyleyen Young’ın paylaşımında, iPhone 13 serisinin tamamında entegre ekranın bulunacağını söyledi. genel manada iPhone 12 serisine benzeyeceğini söyleyen Ross Young, kamera sensörleri tarafında geliştirmenin olmasını bekliyor.

Young’ın paylaştığı tabloya göre iPhone 13 serisi şu şekilde olacak:

iPhone 13 Mini – 5,4 inç
iPhone 13 – 6.1 inç
iPhone 13 Pro – 6,1 inç
iPhone 13 Pro Max – 6,7 inç

Ross’un belirttiği gibi, iPhone 13 modelleri kamerayı iPhone 12 Pro Max‘ten alacak ve iPhone 13 Pro serisinde sensör boyutunda tek artış yaşanacak. Paylaşılan tabloda, pro takısına sahip modelin mmWave ve Sub 6Ghz 5G alacağını söylüyor. iPhone 13 serisi özellikleri ile alakalı şu anlık alana çıkan veriler bu şekilde. tabiki analistlerin yorumları var olan bu verilerin hakikat olup olmadığını ilerleyen aylarda göreceğiz.

iPhone 13iPhone 13 özellikleriiPhone 13 ile alakalı her şeyiPhone 13 serisiiPhone 13 tasarım

Leave a reply