iPhone 12 Mini hakkında bilinen 5 özellik

0
197

Apple, Bir gün evvel heyecanla beklenen iPhone 12 serisinin tanıtım tarihini açıkladı. 13 Ekim’de gerçekleştirilecek Apple Etkinliği’ne 5 vakit kala, sızıntılarda çoğu sefer ismi ve nitelikleri geçen iPhone 12 Mini modelinin şuan amaciyla Bilinen Bir takım özelliklerini sizler amaciyla toparladık. İşte iPhone 12 mini ile alakalı bildiğimiz 5 özellik.

iPhone 12 Mini ile alakalı Bilinen 5 özellik

Apple’ın web sitesinde, iPhone 12 tanıtım etkinliğinin 13 Ekim 2020 bugünü ülkemiz saati ile 20:00’da başlayacağı açıklandı. Apple bu etkinlikte iPhone 12 dışında çok uzunca vakittir konuşulan AirTag’ini de tanıtabilir benzeri duruyor. organizasyon görselindeki halkalar AirTag, “Hi, speed” ifadesi ise 5G destekli iPhone 12 habercisi olarak yorumlanıyor.

3 değişik iPhone 12 modelinin olacağı sızıntılarda ayyuka çıkmışken, bizler de iPhone 12’nin en minik çesidi olarak görünen iPhone 12 Mini’nin Bilinen 5 özelliğine yakından baktık.

Görüntü Teknolojisi

‌iPhone 12‌ mini’nin LCD’den dahada varlıklı renkler ve dahada hakikat siyahlar için Y-OCTA entegreli esnek tek OLED ekrana sahip olması bekleniyor .

Ancak ‌iPhone 12‌ mini’nin ekranının Bir takım küçük dezavantajları olması bekleniyor. ‌iPhone 12‌ Pro ve ‌iPhone 12‌ Pro Max’in dahada canlı, gerçeğe yakın renkler amaciyla 10 bit renk ve XDR sınıflandırmasının yanı sıra dahada varlıklı renk geçişleri çeşitliliğine sahip olacağı bildirildi.

Ek olarak 120Hz ProMotion ekrana sahip Bir takım ‌iPhone 12‌ modellerinde oldukça karışık söylentiler olmasına rağmen, ‌iPhone 12‌ mini’nin 120Hz ekrana sahip olmadığı hakkındaki söylentiler tutarlı. Özellik ‌iPhone 12‌ serisinde görünüyorsa, büyük olasılık Pro yeni sezon modelleri ve hatta yalnızca Pro Max modeli amaciyla ayrılmıştır.

AppleiPhone 12iphone 12 miniiphone 12 mini özellikleriiPhone 12 Pro Max

Leave a reply