iOS 14, iPadOS 14 ve macOS Big Sur duvar kağıtları

0
304

Son yılların en heyecanlı konferanslarından olan WWDC 2020’de tanıtılan yazılım yenilikleri şu an için Apple kullanıcılarını mutlu edecek gibi görünüyor. Dün tanıtılan iOS 14, iPadOS 14 ve macOS Big Sur 11 yazılımlarında kullanılan stok duvar kağıtları da ortaya çıkmış oldu.

iOS 14, iPadOS 14 ve macOS Big Sur duvar kağıtları

Önemli geliştirmeler içeren iOS 14, iPadOS’un bildiğimiz yapısına benzer özellikler taşıyor. Kullanıcı tarafında özellikle widget desteğinin gelmesi, ekran yönetimi konusunda oldukça güzel bir deneyim sunuyor.

iOS 14, iPadOS 14 ve macOS Big Sur duvar kağıtları

macOS Big Sur ile keskinleşen görünüm, değişen uygulama simgeler, iPhone ve iPad’de yer alan kontrol merkezi işlevinin macOS’a gelmesi gibi çoğu köklü değişiklik yer alıyor.

Her yeni yazılımda olduğu gibi bu üç yazılımda yer alan yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları da geliştirici beta sürümüyle ortaya çıktı. Halka açık beta sürümüne Temmuz ayında erişeceğimiz ve şu anki geliştirici sürümünü yüklemek istemeyenler için iOS 14, iPadOS 14 ve macOS Big Sur sürümünde yer alan yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarını sizler için topladık. Duvar kağıtlarını çözünürlüğü bozulmadan buradan indirebilirsiniz.

iOS 14 güncellemesi alacak iPhone modelleri!

iOS 14 güncellemesi alacak iPhone modelleri!

WWDC 2020 etkinliğinde tanıtılacak iOS 14 ve iPadOS 14 hakkında detaylar ortaya çıkıyor. iOS 14 güncellemesi alacak iPhone modelleri!

Appleios 14ios 14 duvar kağıtlarıiPadOS 14macOS Big SurmacOS duvar kağıtlarıwwdc 2020

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply