iOS 13.5 yeni bir hata ile gündemde!

0
245

Apple’ın kısa bir süre önce yayınladığı yeni iPhone işletim sistemi sürümü iOS 13.5 hakkında yeni bir gelişme daha yaşandı. Buna göre iOS 13.5 yüklenmiş olan iPhone modellerinde, App Store uygulama güncelleme hatası ortaya çıkmaya başladı. Söz konusu bu hata birçok kullanıcının aklını karıştırmış durumda.

iOS 13.5 App Store uygulama güncelleme hatası ortaya çıktı

iOS 13.5 hatası şimdi de App Store üzerinde kendini göstermiş gibi görünüyor. Kullanıcılar tarafından gelen şikayetlere göre, birçok uygulama App Store’da yeni güncellemesi çıkmış gibi görünmeye başladı. Ancak bu uygulamalar, kullanıcılar tarafından yeni güncellenmiş olanları kapsıyor.

uygulama güncelleme hatası

Üstelik güncelleme tarihi olarak 10 gün öncesini dahi gösteren örnekler bulunduğu ifade ediliyor. Anlaşıldığı kadarı ile yeni güncellemesi yapılmış birçok uygulama, App Store’da yeni güncellemesi olan uygulama gibi bildirim göstermeye başlıyor. Bu da akıllara çeşitli soru işaretlerini getirmiş durumda.

Samsung iPhone 12 üretimi için hazırlanıyor

Samsung iPhone 12 üretimi için hazırlanıyor

Samsung yeni iPhone 12 ekranı üretimi için hazırlanmaya başlıyor gibi görünüyor. İşte yeni iPhone 12 ekranı hakkında detaylar!

Şu an için Apple tarafından bu konuda bir açıklama yapılmış değil. Bu hatanın sebebi de merak edilen detaylar arasında yer alıyor. Hatırlatmak gerekirse kısa bir süre önce de iOS 13.5 uygulama açılmama sorunu gündeme gelmişti. Bu hatanın yeni iOS 13.5 uygulama güncelleme hatası ile ilgili olabileceği yönünde yorumlar da gündeme gelmeye başlamış oldu.

ios 13.5iOS 13.5 app storeiOS 13.5 güncellemeiOS 13.5 uygulama güncellemeiOS 13.5 uygulama güncelleme hatası

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply