Instagram canlı yayın yorumları için yeni özellik!

0
225

Yeni alana çıkan tek Instagram özelliği ile canlı yayında yorumları denetim etmek çok dahada basit vaziyete geliyor. Instagram, yorumları canlı yayında denetim etmek amaciyla yorum başa tutturma, yorum silme veyahut kullanıcıyı yayından atma benzeri seçenekler sunuyor.

Şimdi ise yorum başa tutturma amaciyla tertemiz tek güncelleme geldi. bunun için göre, Insagram müspet yorumları dahada çok ön plana çıkarmak istiyor.

Instagram canlı yayın amaciyla tertemiz yorum başa tutturma özelliği!

Instagram, canlı yayın açan yayıncılar amaciyla yorum başa tutturma özelliği yeniledi. Bu yenileme sayesinde, yayıncıların canlı yayın esnasında yorumları dahada etkin denetim etmesi sağlanacak.

Bu özelliğe göre artık dahada çok yorumu öne çıkarmak mümkün olacak. Pandemi döneminde hayatımıza giren, yorumu başa tutturma özelliği amaciyla tek var olan sınır Instagram tarafından üçe yükseltildi. bunun için göre platform, müspet dahada çok yorumun ön plana çıkmasını amaçlıyor.

Instagram, Instagram canlı yayın, Instagram yorumları, Instagram başa tutturulan yorum, Instagram özelliği

Yayın yaparken, yorumları görüntüleyip, arasından istediğinizi seçip başa tutturmanız mümkün. özellikle yayında hatırlatmanız koşul olan tek bilgiyi de başka başka yorumları öne çıkarırken de devamlı başa tutturabileceksiniz. Aslında çoklu yorum başa tutturma özelliği tek müddettir deney aşamasındaydı. Şimdi ise platform her biri amaciyla bu özelliği kullanıma açmış oldu.

Instagram, her ne civarindan nihayet vakitte Facebook ekseninde gelişen reklam boykotundan etkilenmiş olsa da, nihayet olarak ırkçılık ile alakalı adımlar atmaya başladı. Platformun bu tertemiz güncellemeyi, ırkçılığa karşı müspet yorumların ön plana çıkması amaciyla yaptığı da söylemler arasında.

Instagraminstagram özelliğiInstagram başa tutturulan yorumInstagram canlı YayınInstagram canlı yayın yorumlarıinstagram liveInstagram yorumlarısosyal medya

Leave a reply