Huawei P40 Lite için beklenen gelişme: Petal Search

0
183

Huawei P40 Lite ile Petal Search adli arama motoru nihayet tanıştı. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ambargosu sebebinden Google’ın mobil servislerini kullanamayan Çinli firma, kendisinin başının çaresine bakmak amaciyla tertemiz çözüm yolları arıyor.

Bu arama sürecinde kendisinin kullanıcılarını güç vaziyette bırakmamak yerine çeşitli projelere imzasini atan Huawei, 40W süper hızlı şarj teknolojisi ile donattığı P40 Lite modeli amaciyla tertemiz tek güvenlik yaması da yayımladı: Ağustos 2020.

Huawei P40 Lite Petal Search ile güncellendi: Arama motoru

“C432E1R2P1” kod isimi ile yayımlanan bu güncellemenin boyutu 629 MB olarak açıklandı. P40 Lite’ın anne ekranına eklenen Huawei imzalı arama motoru, kullanıcıların uygulama bulmasını ve araştırma yapmasını kolaylaştırdı.

EMUI 10.1 adli işletim sisteminin altyapısını kullanan 10.1.0.236 güncellemesi biri “kritik açık” olmak üzere 21 adet güvenlik açığını ortadan kaldırdı. tertemiz güncellemenin bütün kullanıcılara yayılması iki ila üç hafta sürebilir.

Huawei P40 Lite Petal Search

Ekran boyutu 6.4 inç var olan bu akıllı telefonda 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunuyor. Batarya kapasitesi 4.200 mAh var olan Lite’a Kirin 810 işlemcisi güç veriyor. Bu işlemcinin 8 adet çekirdek (4 x 2.27 GHz ve dört x 1.88 GHz) ile donatıldığını söyleyelim.

Yeni güncellemeyi yüklemek amaciyla bu iki yoldan birisini takip edebilirsiniz. Birinci yollar şu şekilde: Ayarlar > Sistem ve güncellemeler > Yazılım güncellemesi > Güncellemeleri denetim et > İndir ve yükle.

İkinci yollar ise Support adli uygulama ile ilgili: Hizmetler sekmesi > Güncelleme > Güncellemeleri denetim et > İndir ve yükle. Bu güncelleme ile alakalı neler düşünüyorsunuz?

huawei p40 liteHuawei P40 Lite güncellemeHuawei P40 Lite güncellemeleriHuawei P40 Lite Petal SearchPetal Search

Leave a reply