Huawei Mate 40 RS Porsche Design’ın fiyatı sızdırıldı!

0
192

Huawei Mate 40 RS Porsche Design hemide fiyatı ayni vakitte da altı bölmeli kamera yapısı ile teknoloji gündemindeki yerini aldı. “Teme” ( “@RODENT950”) adli tek kullanıcı, sızdırdığı haberler sayesinde kendisinden bahsettirmeye ayni ritimde devam ediyor.

Bu kullanıcının iddiasına göre Mate 40’ın Porsche imzasını taşıyan bu modelin art tarafı dijital mecralardaki yerini aldı. Kamera yerleşiminin mavimsi tek renk eşliğinde parlak ve mat tek yüzeye sahip olduğunu görebiliyoruz.

Huawei Mate 40 RS Porsche Design ücreti ile dudak uçuklatıyor

Cihazın kasasına tek göz attığımızda kamera yapısının üst tarafından asagi tarafına doğru inen kalın çizgiler ile karşılaşıyoruz. Mate 30 RS Porsche Design’ın arkasında Porsche markasının logosu vardı ama bu sefer art tarafa Yalnızca “Porsche Design” yazısı yerleştirilmiş.

Alışılmadık tek tasarım kullanmayı seçenek eden Huawei, bu akıllı telefonunun ekranında OLED mimarisini kullanacak. Hızlı ve kablolu şarj ile hızlı ve kablosuz şarj teknolojisi bu telefonda yer alacak.

Huawei Mate 40 RS Porsche Design fiyatı

Mate 40 RS Porsche Design’a Kirin 9000 adli Huawei işlemcisi eşlik edecek. Ayrıyeten argüman sahibinin söylediğine göre bu akıllı telefonun satış ücreti 2000 avro (euro) olacak.

Bu miktar günümüzde 18599 TL’ye (vergisiz fiyat) tekabül ediyor. 1987 yılından beri etkinlik gösteren doğu Asya temsilcisinden rastgele tek İzah gelmedi. Mate 40 serisinin 22 Ekim 2020 tarihinde tanıtılacağını hatırlatalım.

Huawei Mate 40huawei mate 40 ailesiHuawei Mate 40 RS Porsche DesignHuawei Mate 40 RS Porsche Design fiyatıHuawei Mate 40 serisimate 40mate 40 serisi

Leave a reply