Huawei, EMUI 10.1 ile faydalı özelliğe kavuşuyor

0
298

Huawei EMUI 10.1 sesli asistan güncellemesiyle birlikte şirket, Apple’ın Siri’sine mühim rakip olacak benzeri görünüyor. ani çok vakit evvel Huawei’nin EMUI 10.1 ile alakalı tertemiz tek şey tanıtacağı söylenmişti. Bildiğiniz benzeri milyonlarca insan EMUI 10.1 güncellemesini bekliyor. Huawei başındaki dertlerin yanında iyice dahil kismina kapanmış durumda. Suskun sedasız minik tek EMUI etkinliği düzen eden Huawei nihayet EMUI’nin bu sürümü ile alakalı tertemiz özelliği tanıttı.

Huawei EMUI 10.1 ile sesli asistan dahada da akıllanıyor

Çin merkezli teknoloji devi Huawei Assistant’ı amaciyla Bir takım akıllı eklemeler yapıyor. tek müddettir geliştirilmediği amaciyla tenkitlen akıllı asistan tertemiz güncellemeyle birlikte dahada da akıllı vaziyete geliyor.

Söz konusu duyurulan kalite Huawei Assistant’ın Çince sürümüne, akıllı telefonu denetim etmek ve değişik görevleri gerçekleştirmek amaciyla ani çok tertemiz komut da dahil olmak üzere Bir takım tertemiz özellikler ekliyor. Huawei’in, Apple’ın Siri’sine rakip olarak gösterdiği akıllı asistan mevzubahis güncelleme ile dahada fonksiyonel olacak benzeri duruyor.

Huawei EMUI 10.1-Huawei EMUI 10.1 sesli asistan

Huawei’in bu Suskun sedasız yaptığı etkinlikte duyurduğu özelliklerin tanıtım afişlerinde de bunlar açıkça görülüyor. Küresel pazarda Celia isimiyle Bilinen Huawei Voice Assistant sesli komutları halihazırda destekliyor.

Akıllı asistanın Çin’de kazanacağı söylenen bu akıllı özelliklerin küresel pazardaki versiyonuna gelip gelmeyeceği belirsizliğini savunuyor ama bu özelliklerin EMUI 10.1 güncellemesi ile gelmesi bekleniyor.

Apple Siriemui 10.1emui 10.1 güncellemesiHuaweihuawei EMUIHuawei EMUI 10.1Huawei EMUI 10.1 sesli asistanHuawei EMUI 10.1 sesli asistan güncellemesi

Leave a reply