Honor X10 özellikleri ve tasarımı sızdırıldı!

0
191

Honor X10 nitelikleri ve tasarımı alana çıktı. dahada evvelce ismi ile alakalı bilgi gelen modelin, heyecanla beklenen nitelikleri de belli olmuş oldu. tertemiz model ahenk gösteren fiyatıyla dikkat çekecek.

Honor, ahenk gösteren fiyatlı modellerini kullanıcılarla buluşturmaya ayni ritimde devam ediyor. Özellikler Çin kuruluşları MIIT ve TENAA’da alana çıktı. Ayrı olarak modelin ücreti amaciyla de Bir takım veriler bulunuyor.

Honor X10 nitelikleri ve tasarımı belli oldu

Geçtiğimiz vakit içinde Honor X10 ismiyle alakalı bilgi alana çıkmıştı. tertemiz modelin 10X isimiyle değil, X10 isimiyle kullanıcılarla buluşacağı belirlenmişti. Şimdi de MIIT ve TENAA belgelerine bakıldığında tertemiz modelin nitelikleri ve tasarımı dikkat çekiyor. ahenk gösteren fiyatına karşın tertemiz modelin performanslı donanım ve iyi tek tasarıma sahip olduğu görülüyor.

Honor X10 özellikleri incelendiğinde bizi evvel olarak 163.7 milimetre x 76.5 milimetre x 8.8 milimetre var olan kasa karşılıyor. Bu kasada 6.63 ‘ boyutundaki IPS LCD ekran karşılıyor. Bu ekran 2400 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip. Ekrandan ardindan arkada ise 4’lü kamera tasarımı kullanıcıları karşılayacak. Kameraların sahip olduğu özellikler ise Daha belli oldu. Zira yukarıda isimi geçen kuruluşlar, sertifikalara kamera özelliklerini yazmıyor.

honor x10 özellikleri

İşlemciye baktığımızda ise karşımıza Kirin 820 5G çıkıyor. 7 nm fabrikasyon süreciyle üretilen bu işlemci 8 adet Cortex-A76 çekirdeğe sahip. Bu çekirdeklerden ilki 2.36 GHz hızda, üçü 2.22 GHz hızda ve nihayet dördü 1.84 GHz hızda çalışıyor.

Telefonun RAM ve depolama alanı amaciyla de veriler gelmedi. ama kuvvetli tek işlemciyle birlikte kullanıcıları hoşnut edecek tek RAM ve depolama alanı ikilisinin gelmesi bekleniyor.

4.200 mAh batarya ve 22.5 W hızlı şarj desteğine sahip olacak var olan tertemiz model, 5G irtibatları da destekleyecek.

Honor X10 ücreti da 1000 Çin yunı (141 dolar) olarak belirlendi.

Leave a reply