Honor V40 serisi Çin’in en büyük sitesinde görüldü

0
28

Honor V40 serisi akıllı telefonlar, şirketin Huawei’den ayrıldıktan sonraki ilk telefonları olacak. Huawei’nin genel perişan vaziyeti ve Honor V serisinin ahenk gösteren kalite ve ücret kombinasyonu ile Honor V40 hatri sayilir büyüklükte alaka görecek.

Tanıtımı yaklaşan Honor V40 serisi akıllı telefonlar, Çin’in en hatri sayilir büyüklükte online alışveriş mağazası JD.com’da görüldü!

Honor V40 serisi üç telefondan oluşacak!

Aşağıdaki görsele göre seride üç model olacağından eminiz. Bu serideki modeller; Honor V40, Honor V40 Pro ve Honor V40 Pro+ olarak karşımıza çıkacak. Ne yazık ki, teknik özellikler ile alakalı tek İzah yapılmadı. Bu akıllı telefonlar ile alakalı sızıntılar oldukça fazla. Dikkat çeken sızıntılardan birkaçı ise cihazlar 66 W hızlı şarjı destekleyecek ve Ayrı olarak yanlarda kavisli ekranlar olacak.

Honor V40 serisi

V40 serisi değişik mobil işlemciler ile gelebilir!

Sızdırılan nihayet bilgi doğruysa, şirket Sahiden enteresan tek şekilde kullanıcıların karşısına çıkacak. Weibo’da yapılan bir sızıntıya göre Honor V40 serisinin üç modeli olacak. Sızıntının enteresan tarafı ise, üç modelin de değişik üreticilerin değişik amiral gemisi mobil işlemcileri kullanabilecek olması. tek bir seride değişik üreticilerin dört ayrı mobil işlemcisi tek seride evvel kez kullanılacak.

Bilgilere göre; Honor V40, Dimensity 1000+ mobil işlemci ile gelecek. Ayrı olarak şirket, Samsung’un Exynos 1080 mobil işlemcisini Honor V40 Pro akıllı telefonunda kullanacak. nihayet olarak, Honor V40 Pro+ Snapdragon 888 mobil işlemci ile birlikte gelecek.

honorhonor v40Honor V40 Prov40

Leave a reply