Hakan: Muhafız 4. sezon fragmanı yayınlandı

0
294

Netflix Türkiye’nin evvel yapımlarından olan Hakan:Muhafız, 4. sezon fragmanı ile gündeme geldi. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan 3. sezonun üzerinden çok tek vakit geçmeden yayınlanan 4. sezon fragmanında da İstanbul’daki karmasa mevzu ediniyor.

Bilindiği üzere Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Hakan karakteri, İstanbul’u savunan tek soydan geliyordu. Bu soya yardım eden “Sadık Olanlar” da dizide mühim tek role sahipti. nihayet vakitlerde geçen olaylar anlatılırken Hakan’ın geçmişe gideceği de fragmanda görüldü. tertemiz sezon, 3. sezonda yaşanan olayların devamı niteliğinde olacak.

Hakan: Muhafız 4. sezon fragmanı

Netflix ülkemiz hesabından dizinin tertemiz sezonu amaciyla fragman yayınlandı. Yayın tarihinin de paylaşıldığı fragmanda, tertemiz sezonda da Hakan’ın güç zamanlar geçireceği görülüyor. Ayrı olarak tertemiz sezonda Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Bige Önal ve İlayda Alişan benzeri isimlerin de olduğu görülüyor.

Hakan: Muhafız 4. sezon çıkış tarihi olarak 9 Temmuz tarihi gösterildi. Bu tarihten bu yana izleyiciler, Netflix üzerinden dizinin tertemiz sezonuna erişebilecek. Aşağıdan Netflix YouTube hesabı aracılığıyla yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Fragmanda, dahada evvelce Bilinen Hakan’ın atasının olduğu bölümlerin geleceği görülüyor. Bu karakter, dizinin evvel başladığı vakitlerde da gösterilmişti. ama 3. sezonda kendisini gösteren bu karakterin, tertemiz sezonda anne rollerden biri olacağı görülüyor.

Yeni sezon ile alakalı siz ne düşünüyorsunuz?

hakan muhafızhakan muhafız 4. sezon çıkış tarihihakan muhafız 4. sezon fragmanHakan: Muhafız 4. sezonnetflix

Leave a reply