Güzel Hosting, bayram kampanyasını duyurdu

0
290

Güzel Hosting, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği kampanyalarına bu yıl da tüm hızıyla devam ediyor. Ramazan Bayramı kampanyası ile kullanıcıları bazı indirimler ve avantajlar bekliyor. Peki, Güzel Hosting Ramazan Bayramı kampanyası kapsamında neler var?

Güzel Hosting Ramazan Bayramı kampanyası başladı

Uzaktan çalışılan ve işlerimiz için internet altyapısına ihtiyaç duyulan bugünlerde, en iyi koşullarda en uygun fiyatlı hizmete ulaşmak da güç oluyor. Yeni müşterilerinin yanı sıra, bu yıla özel eski müşterilerini de unutmayan Güzel Hosting ile var olan hizmetlerinizi yenileyebilir, yüzde 25 özel kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Güzel Hosting Web Hosting hizmeti

Hem yeni alım hem de yenilemelerde geçerli olan kampanya ile Web Hosting, Site Yapıcı(hazır.la), Radyo Hosting, VPS, Private Cloud ve Kurumsal E-mail hizmetlerinin tamamında geçerli fiyat üzerinden sepette yüzde 25 indirimden faydalanabilirsiniz. Ayrıca müşteri türünün kurumsal ya da bireysel olması da farketmiyor. Kampanyayı içeren tüm hizmetlerin 1 yıllık yeni alım veya yenilemelerde geçerli olduğunu da belirtelim.

Ramazan Bayramı kampanyasına dahil tüm kampanya detaylarını ve kampanyanın geçerli olduğu hizmetleri Güzel Hosting Blog sayfasını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. 

Güzel Hosting hizmetlerinde Web Hosting’in avantajları nelerdir?

ShiftDelete.Net’in de hosting şirketi olan Güzel Hosting, Web Hosting hizmeti ile sunduğu avantajlara yakından bakacak olursak, şunları sayabiliriz:

Imunify360 ile web siteleriniz brute force saldırıları, bot saldırıları ve pek çok zararlı erişimden korunuyor. ImunifyAV+ ile ise web sitelerinize yüklenebilecek zararlı yazılımlar çok büyük bir başarı oranı ile temizleniyor.

Ücretsiz SpamExperts ile, e-mailleriniz SPAM’lardan çok büyük bir başarı oranıyla korunuyor. Tüm hizmetlerde SSD altyapısı ilse daha hızlı okuma ve yazma kapasitesi sayesinde performansınız artırılıyor.

Ücretsiz yedekleme desteği ile, web hosting hizmetlerinin tamamında haftalık yedekleriniz alınarak veri güvenliğiniz ücretsiz korunuyor. Son olarak, Telefon ve Destek Sistemi altyapısı ile 7 gün 24 saat ulaşılabilir ücretsiz teknik destek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

güzel hostinggüzel hosting ramazan kampanyasıgüzel hosting web hostingweb hosting

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply