Google, iPhone SE’yi gözüne kestirdi

0
290

Geçtiğimiz günlerde performans testi alana çıkan Google Pixel 4a performansıyla bekleyenlerin alakasını çekmişti. Bildiğimiz üzere, tek evvelki model olan Google Pixel 3a 399 dolarlık tek ücret etiketiyle karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise Google Pixel 4a ücreti umulandan dahada pahali olmayan olabileceğine değin söylentiler ile alana çıktı!

Google Pixel 4a ücreti ile şaşırtacak!

Google Pixel 4a tek müddettir değişik sızıntılarla karşımıza çıkıyor. Kısa süre içinde tanıtılması beklenen cihazın Bir hayli özelliği derhal hemen Tamamiyle netleşti. İsabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcısı Evan Blass tarafından sızdırılan resmi afişler göz önüne alındığında cihazın ücretinin 399 dolar olarak sunulması bekleniyordu. Şimdi ise cihazın ücret politikası ile alakalı değişikliğe gidileceği argüman ediliyor.

Google Pixel 4a ücreti umulandan pahali olmayan olabilmektedir - ShiftDelete.Net

9to5Google editörlerinden Stephen Hall’ın iddialarına göre Google bu sefer 64 GB dahili depolama seçeneğinden vazgeçecek. Stephan Hall’a göre Google Pixel 4a 128 GB dahili depolama seçeneğiyle karışımıza çıkacak ve cihazın ücreti 349 dolar olacak. Söylediklerinin değişik raporlara dayandığını argüman eden Hall, her iki söylentinin de doğru kaynaklardan geldiği ön görülürse Google’ın 399 dolarlık ücret etiketini, İPhone SE’den dolayı değiştirmiş olabileceği düşünülüyor.

Geçtiğimiz ay tanıtılan tertemiz iPhone SE ile rekabet etmek istek eden Google, muhtemel ihtimallere göre dahada düşük tek ücret politikası ile karşımıza çıkacak. Kısa süre içinde bütün detayların da netleşmesi bekleniyor.

Beklenen Google Pixel 4a özellikleri!

– Qualcomm Snapdragon 730 işlemci

– 6 GB RAM (Farklı seçenekler de olması bekleniyor.)

– 8 piksel değerinde Sony IMX355 sensörü ile gelen ön kamera

– 12.2 piksel değerinde Sony IMS363 sensörü ile gelen art kamera

– 2.340 x 1.080 piksel Full HD+ çözünürlüğünde OLED ekran

Google Pixel 4a özelliklerigoogle pixel 4a fiyatıGoogle Pixel 4a tasarımı

Leave a reply