Galaxy Z Fold 2 yanlışlıkla ön siparişe açıldı! İşte fiyatı

0
262

Merakla beklenen Galaxy Z Fold 2 fiyatı bir hata sonucunda ortaya çıktı. Güney Koreli üreticinin İngiltere’deki internet sitesinde yeni Galaxy Z Fold, ön siparişe açıldı. Ön sipariş sürecinin daha ileride başlaması planlanıyordu fakat oluşan hata ile cihazın gizlisi saklısı kalmadı diyebiliriz.

Cihazın fiyatının ortaya çıkmasının ardından bazı kampanyalar da ön sipariş sayfasında göründü.

Galaxy Z Fold 2 fiyatı ortaya çıktı

Samsung’un katlanabilir telefon girişimleri yüksek fiyat etiketi nedeniyle şuan için hepimizin cebine girecek kadar yaygınlaşamıyor. Katlanabilir telefonların ilk örneklerinden olan Galaxy Z Fold yerini Galaxy  bırakıyor. İki numaranın ortaya çıkan fiyatı yine beklendiği gibi; 1799 sterlin, yani yaklaşık 17.500TL.

galaxy z fold 2 fiyatı

Serinin ilk modelinin fiyatı ise 100 sterlin daha pahalıydı. Bunun sebebi yeni modelin kutu içeriğinden Galaxy Buds kulaklıkların çıkarılması olabilir. İlk Galaxy Z Fold modelinin kutu içeriğinde bu kablosuz kulaklık yer alıyorken ikinci modelin kutusundan böyle bir kulaklık çıkmayacak.

1 Eylül’de düzenlenecek olan ikinci Unpacked etkinliği ile telefonun çıkış tarihini öğreneceğiz.

Ön sipariş sayfasındaki bilgiye göre Samsung Pay ile satın alanlar için bazı kampanyalar olacak. Sipariş sayfasına göre Samsung Pay müşterileri telefondan yüzde 5 indirim elde edecek. Buna ek olarak YouTube Premium hizmeti ücretsiz olarak verilecek.

Sizce yeni Galaxy Z Fold fiyatını hak ediyor mu?

galaxy budsGalaxy Z FoldGalaxy Z Fold 2Galaxy Z Fold 2 çıkış tarihiGalaxy Z Fold 2 fiyatıgalaxy z fold 2 fiyatı ne olacakgalaxy z fold 2 ne zaman çıkacakkatlanabilir telefon

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply