Galaxy S20 Ultra’nın beyaz rengi canlı görüntülendi

0
266

Samsung Galaxy S20 Ultra tek müddettir kamerasında yaşadığı meselelerle gündemdeydi. Bununla birlikte Çin amaciyla ak rengarenk Galaxy S20 Ultra’nın da sunulacağı iddiaları alana çıkmıştı. bu erken beyaz Galaxy S20 Ultra canlı olarak görüntülendi!

Samsung’tan evvel açılır kameralı telefon geliyor!

Samsung’tan evvel açılır kameralı telefon geliyor!

Yeni tek Samsung aygıt amaciyla alana atılan sızıntı açılır kamera tasarımına sahip tertemiz tek akıllı telefon geliştirildiğine işaret olabilir.

Beyaz Galaxy S20 Ultra canlı görüntülerle alana çıktı!

Samsung Galaxy S20 Ultra bu sıralar kamerasında yaşanan odaklanma meselesi ile gündemdeydi. Bir hayli kullanıcı tarafından da eleştirilere maruz var olan şirketin ak rengarenk tek S20 Ultra modeli sunması bekleniyordu. İsabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcı Ice Universe ak rengarenk S20 Ultra görsellerini paylaştı.

Birkaç haftadır Samsung’un Çin amaciyla ak tek Galaxy S20 Ultra hazırladığı düşünülüyordu. bu erken ise bu renk seçeneğinde amiral gemisinin nasıl görüneceği belli oldu. Görseldeki cihazın kamerasında küçük tek çatlak görünüyor olsa da, cihazın parlak tek ak kaplama ile geldiği net tek şekilde görünüyor.

Beyaz Galaxy S20 Ultra canlı görüntülerle alana çıktı! - ShiftDelete.Net(1)

Sızdırılan raporlar telefonun Çin’de kısa süre içinde satışa çıkacağını gösterse de, başka ülkeler amaciyla de satışa sunulma olasiligi bulunuyor. Galaxy S20 Ultra Kozmik Gri ve Kozmik Siyah renkleriyle bütün kullanıcılara sunulmuştu. ama ak rengarenk tek modelin de kullanıcıların alakasını çekebileceği de düşünülüyor.

Cihazın kısa süre içerisinde, kamera sorunlarını da gidermesi ve kullanıcılara dahada iyi tek deney sunması bekleniyor. bu konuyla alakali Daha Samsung’dan resmi tek atilim gelmese de ak rengarenk S20 Ultra ile de bu meseleler ile alakalı net izahlar yapılacağı düşünülüyor.

Leave a reply