Galaxy Note 20 tasarım çizimleri sızdırıldı

0
235

Samsung’un tertemiz Galaxy Note 20 modeli ile alakalı şimdiye civarindan paylaşılan en net tasarım detayları alana çıktı. Kısa tek vakit evvel paylaşılan görseller ile birlikte Galaxy Note 20 tasarımı cihazın bütün tasarım detaylarını netleştirmiş oldu.

Galaxy Note 20 tasarımı netleşmeye başladı

Pigtou adli şirket tarafından Note 20 CAD çizimleri paylaşıldı. Paylaşılan görsellerde en dikkat çeken detay, Samsung’un S Pen kullanımında yapmaya hazırlandığı farklık oldu.

galaxy note 20 tasarımı

Daha evvelki Galaxy Note modellerinde S Pen yerleşimi, cihazın sağ asagi bölümünde konumlandırılıyordu. tertemiz paylaşılan görsellerde ise Samsung’un, S Pen konumunu cihazın sol asagi bölümüne taşıması dikkat çekiyor.

galaxy note 20 tasarımı

Samsung Galaxy Note 20 tasarımı ile alakalı şimdiye kadarki beklentiler, tertemiz sızıntılarda da aynı şekilde beliriyor. Çerçevesize yakın ekran tasarımında Yalnızca ekranın üst bölümün ortasında ön kamera bulunuyor. art kisimda ise dört değişik sensörlü art kamera seti kendini gösteriyor. art kamera modülü sol üst noktada yer alıyor.

galaxy note 20 tasarımı

Google Pixel 5 ve Pixel 4a amaciyla perişan haber

Google Pixel 5 ve Pixel 4a amaciyla perişan havadis

Google Pixel 4a ve Pixel 5 çıkış tarihi ile alakalı tertemiz veriler alana çıktı. bunun için göre Pixel 4a ve Pixel 5 bekleyişi uzayacak!

Bunların dışında belirtmek gerekirse bu CAD çizimlerini sızdıran kaynağın, çok da emniyetli olmadığı istikametinde çeşitli açıklar da bulunuyor. Dolayısı ile S Pen konumlandırmasının değişikliğe uğrayıp uğramayacağı ile alakalı kati konuşmak amaciyla Daha dahada acele benzeri görünüyor.

Ancak başka tasarım detayları, dahada evvelki beklentiler ile pararlel şekilde beliriyor. Nitekim Galaxy S20 Ultra ile benzerlik gösterdiğini dile getirmek mümkün oluyor.

galaxy note 20galaxy note 20 tasarımısamsungsamsung galaxy note 20

Leave a reply