Galaxy Note 20 parmak izinde bir ilke imza atacak

0
291

Galaxy Note 20 parmak izi teknolojisinde, tertemiz geliştirilen sistemi kullanmaya hazırlanıyor. İşlemci üreticisi Qualcomm tarafından geliştirilen tertemiz sistemin Samsung Galaxy Note 20′de olacağı belirtildi.

Daha evvelce modelin ekran özelliklerine değin detaylar da alana çıkmıştı. Ekran yenileme hızı başta olmak üzere tertemiz özelliklerin kullanıcıları etkilemesi bekleniyor.

Galaxy Note 20 parmak izi gelişmiş olacak

Yeni model ile alakalı detaylar sızdırılmaya ayni ritimde devam ediyor. Şimdi de tertemiz modelin sahip olacağı güvenlik sistemiyle alakalı tek havadis geldi. Ekranına ait detayların sızmasından kısa tek vakit geçmesinin ardından, parmak izinin de halihazırda kullanılan sistemden dahada iyi olacağı söyleniyor.

Yeni geliştirilen Qualcomm 3D Sonic Max parmak izi okuyucu, evvel kez Galaxy Note 20 parmak izi olarak görev alacak. Bu kalite dahada evvel hiçbir model üzerinde kullanılmamıştı. Ultrasonik parmak izi okuma yeteneği bulunan teknolojiyle hususi hareketlerin algılanması dahada basit vaziyete gelecek.

galaxy note 20 parmak izi

Parmak izi okuyucunun Qualcomm tarafından yayınlanmış görüntüsü bu şekilde. Sensörün bulunduğu alanın büyüklüğü dikkat çekiyor.

Günümüzde kullanılan ekrana gömülü parmak izlerinden dahada hatri sayilir büyüklükte olan 3D Sonic Max, aynı anda iki parmağı okuyabilme imkanına da sahip. Böylesine hatri sayilir büyüklükte var olan alanda ad hususi parmak hareketlerinin okunması sağlanacak. Ayrı olarak parmak müsaadesi dahada hızlı okuma da tertemiz sistemin nitelikleri arasında.

3 boyutlu dokunuşlarla birlikte tertemiz modelin kullanımı kullanıcılara dahada huzurlu gelecek. Gelişmiş ekran özelliklerine sahip var olan model, güvenlik ile alakalı da gelişmiş özelliklere sahip olacak.

galaxy note 20galaxy note 20 plusnote 20samsung

Leave a reply