Galaxy M31 kullanıcılarına Android 11 müjdesi

0
150

Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy M31 amaciyla Android 11 tabanlı One UI 3.0 beta programını açtı. bu erken ise M31’i One UI 3.0 kararlı sürüm güncellemesi alan evvel ortada segment telefonu haline getirdi.

Samsung Galaxy M31 kullanıcılarına Android 11 müjdesi

One UI 3.0 güncellemesi, M315FXXU2BUAC alet yazılımı sürümü ve ocakta 2021 Android güvenlik yamasının yanı sıra tekrar tasarlanmış arayüz ve Galaxy M31 amaciyla tertemiz özelliklerle birlikte geliyor. dahada çok detay amaciyla yukarıdaki farklık günlüğünün ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

Galaxy M31 Android 11

Ekran görüntülerinde de okuduğunuz benzeri kullanıcılar, ekran tarafında tertemiz özelliklere kavuşuyor. Always On Başka bir deyişle devamlı açık ekran özelliğinin çok dahada iyi tek performans sunmasının yanında kaçırdığınız aramaları ekranda çok dahada uzunca süre görebileceksiniz. Arayüze tertemiz ikonlar ek eden bu güncelleme, Widgets özelliğini kullanmayı dahada basit ve basit vaziyete getiriyor.

Galaxy M31 kullanıcıları amaciyla One UI 3.0 güncellemesi şu vakit amaciyla Hindistan’daki beta kullanıcıları amaciyla yayımlanmış durumda. Bu güncellemenin boyutu ise 400 MB. Beta programına katılan kullanıcıların yanında yakında betada olmayan kullanıcıların da bu güncellemeyi alması bekleniyor.

samsungsamsung akıllı telefonsamsung galaxy m31Samsung Galaxy M31 Android 11

Leave a reply