Galaxy A72 yeni güncelleme aldı! İşte yenilikler-haberi

0
56

Güney Koreli üretici Samsung, cihazlarına Mayıs 2021 güvenlik güncellemesini çikarmaya başladı. Şirket tek istikametten ortada ve giriş seviyesi telefonlara Android 11 güncellemesini dağıtırken, tek istikametten da Galaxy A72 kullanıcıları amaciyla tertemiz tek güncelleme dahada yayınladı.

Bilindiği üzere Galaxy A72, geçtiğimiz aylarda Android 11 tabanlı One UI 3.1 güncellemesine kavuşmuştu. Şimdi ise şirket, Android 11’e ekstradan kullanıcılara ani çok tertemiz kalite dahada sunuyor.

Galaxy A72 tertemiz görüntülü konuşma efektlerine kavuşuyor

Mayıs 2021 güvenlik yamasıyla birlikte gelen bu güncelleme, özellikle üçüncü taraf uygulamalarla görüntülü müzakere yapan kişilere tertemiz özellikler sunuyor. farklık günlüğüne göre kullanıcılar; Zoom, Microsoft Teams ve Google Duo benzeri uygulamaları kullanarak video görüşmelere hususi art tasarı efektleri ekleyebilecek. Bu kalite dahada evvel Galaxy S21’de mevcuttu ve şimdi Galaxy A72 modeli içinde kullanılabilir.

Galaxy A72 kullanıcıları artık üçüncü taraf video konferans uygulamalara efektler ekleyebilecek

Galaxy A72 amaciyla yayınlanan bu güncelleme, ”A725FXXU2AUE1” yapı numarasıyla geliyor. Güncelleme görüntülü görüşmelere ek olarak, ani çok sistem optimizasyonunu da içeriyor. Örneğin; kamera performansı, arama kalitesi, Hızlı Paylaşım aracı vb. benzeri uygulamalarda çeşitli iyileştirmeler yapılıyor.

Samsung’un yayınlamış olduğu Mayıs güncellemesi, şu anda Yalnızca Rusya’daki kullanıcılar tarafından indirilebilir. ama ani çok vakit içinde başka kullanıcılarda güncellemeyi OTA yoluyla alacaktır.

Sizlerde cihazlarınıza tertemiz güncellemenin gelip gelmediğini denetim etmek için; Ayarlar > Yazılım güncellemesi > İndir ve Yükle‘ye gittikçe manuel olarak güncellemeyi denetleyebilirsiniz.

Galaxy A72Galaxy A72 güncellemeMayıs güncellemesamsung

Leave a reply