Galaxy A21s fiyatı ve tasarımı ortaya çıktı!

0
212

Samsung tarafından yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen akıllı telefon için sızıntılar devam ediyor. Telefonun özellikleri daha önce sızdırılmıştı şimdi ise Galaxy A21s fiyatı ve tasarımı gün yüzüne çıktı. Cihazın neredeyse tüm detayları belli olurken, tanıtım tarihi hala belirsizliğini koruyor.

Samsung Galaxy A21s render görselleri sızdırıldı

Telefonun ortaya çıkan görsellerinde; arka taraftaki dörtlü kamera kurulumu dikkat çekerken, ekran tarafında ise delikli çentik yapısı karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda A21s’te parmak izi okuyucusu da arka tarafta yer alıyor. Ayrıca telefonun 3 farklı renk seçeneğini de aşağıdaki görselde görebilirsiniz.

Galaxy A21s fiyatı ve tasarımı

Cihazın arka kameralarının özellikler ise şöyle oldu; f/2.0 diyafram değerine sahip ana kamera 48 Megapiksel çözünürlüğünde, yine f/2.0 diyaframa sahip ultra geniş açılı kameranın ise 8 Megapiksel çözünürlüğünde olması bekleniyor. 2 Megapiksellik üçüncü kamera ise derinlik algılayıcı görevini görecek. Arka taraftaki dördüncü kameranın detayları ise henüz bilinmiyor. Ayrıca modelin ön tarafında da 13 Megapiksel çözünürlükte bir kamera bulunacak.

Galaxy A21s fiyatı ve tasarımı için ortaya çıkan sızıntının ardından, daha önce öğrendiğimiz özelliklerini de hatırlamak gerekirse; Telefonun ekranı 1600 x 720 çözünürlüğünde ve 6.5 inç büyüklüğünde olacak.

Exynos 850 işlemcisinden gücünü alacak telefonun RAM kapasitesi ise 3 GB olacak. Cihazın depolama tarafında ise ise 32 GB ve 64 GB olmak üzere iki farklı opsiyona sahip olması bekleniyor. Ayrıca telefonun 5.000 mAh pil kapasitesine sahip olacağı da öğrenilen bilgiler arasında yer alıyor. Cihazın fiyatının ise 32 GB için 199 Euro ve 64 GB için de 209 Euro olacağı sızıntılar sonucu ortaya çıktı.

Galaxy A21sGalaxy A21s fiyatı ve tasarımısamsung

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply