Furkan parasını unutunca drone ile para gönderdik!-haberi

0
24

Dünyada teslimat tiplerinin şekli son zamanlarda değişerek drone ile teslimat dönemine geçildi. Biz de oluşturduğumuz senaryoda drone ile para teslimatı yapmayı denedik.

Drone ile para teslimatı yaptık

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri hazırladığımız eğlenceli ‘kendin yap’ videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Drone teslimatında kullandığımız parçaları satın almak için: https://bit.ly/3dWvDYI

Drone teslimatı proje dosyası: https://bit.ly/33pT06O

Drone teslimatı yapmak için Arduiono Pro Micro devre kartından destek aldık. Bu kart ile drone ile teslimat projesinde drone kontrolü ve paketin/gönderilen nesnenin hasarsız ve stabil bir şekilde uzaktan kontrol edebilmemizde yardımcı oldu.

Dünya genelinde büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Amazon’un ABD’nin belirli yerlerinde drone ve zeplin ile teslimat yöntemine geçmesi, çoğu girişim ve firma için de yönlendirici bir duruma geldi.

Paylaştığımız proje dosyalarını indirerek isterseniz mevcut halliyle isterseniz de kendiniz geliştirerek farklı bir şekilde drone teslimatını deneyebilirsiniz.

dronedrone teslimatı

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply

Furkan parasını unutunca drone ile para gönderdik!-haberi

0
24

Dünyada teslimat tiplerinin şekli nihayet vakitlerde değişerek drone ile teslimat dönemine geçildi. Biz de oluşturduğumuz senaryoda drone ile kazanç teslimatı yapmayı denedik.

Drone ile kazanç teslimatı yaptık

Sözü dahada çok uzatmadan sizleri hazırladığımız eğlenceli ‘kendin yap’ videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Drone teslimatında kullandığımız parçaları satın almak için: https://bit.ly/3dWvDYI

Drone teslimatı proje dosyası: https://bit.ly/33pT06O

Drone teslimatı uygulamak amaciyla Arduiono Pro Micro dönem kartından destek aldık. Bu kart ile drone ile teslimat projesinde drone denetimi ve paketin/gönderilen nesnenin hasarsız ve stabil tek şekilde uzaktan denetim edebilmemizde muavin oldu.

Dünya genelinde hatri sayilir büyüklükte e-ticaret sitelerinden biri var olan Amazon’un ABD’nin tespit edecek yerlerinde drone ve zeplin ile teslimat yoluna geçmesi, çoğu girişim ve firma amaciyla de manipülatör tek vaziyete geldi.

Paylaştığımız proje dosyalarını indirerek isterseniz var halliyle isterseniz de kendiniz geliştirerek değişik tek şekilde drone teslimatını deneyebilirsiniz.

dronedrone teslimatı

Leave a reply