Ford Puma Türkiye’de satışta! İşte fiyatı

0
258

Ford’un yeni otomobili Ford Puma Türkiye fiyatı ve özellikleri ile karşımıza çıktı. Ford’un resmi internet sitesi üzerinde açılan sayfa ile araç hakkında birçok bilgiye ulaşılabiliyor. SUV tipi araçları benimseyenlere özel olarak tasarlanan aracın en büyük iddiası yenilikçi özelliklere sahip olması.

Geçtiğimiz ay tanıtılan araç bugün resmi olarak ülkemiz pazarına giriş yapmış bulunuyor.

Ford Puma Türkiye fiyatı ve özellikleri

Ford Puma günümüzde her araçta görmeyi umduğumuz bazı özelliklerle geliyor. Kişisel sürüş asistanlığı yapacak olan yapay zeka aracın hızını uygun koşullara göre dengeliyor, öndeki aracın hızına göre sizi uyarıyor. Co-Pilot360 adı verilen bu sistem daha rahat sürüş imkanı tanıyor.

ford puma

Aracın EcoBoost adı verilen özelliği çevreye daha az zarar verecek şekilde tasarlanmış. CO2 emisyonunu azaltan bu özellik ile karbondioksit gazının daha az salgılandığı test sonucuna göre ortaya konmuş.

Acil Durum Manevra Destek Sistemi çevrenizdeki araçların hızını algılayarak yavaş giden veya duran araçlarla çarpışmayı önlemek için geliştirilmiş. Bu sistem etkin olduğunda direksiyonun hassasiyeti yükseliyor ve bu sayede daha kolay dönüşler yapabiliyorsunuz. Bu da olası kazalara karşı sürücüye daha fazla kontrol sağlıyor.

Ford Puma Türkiye fiyatı 192.500TL’den başlayan olarak belirlenmiş durumda. Bu fiyat Ford’un tavsiye ettiği satış fiyatı olup bayiiye göre değişkenlik gösterebiliyor.  Yeni Ford Puma SUV araba severlerin değerlendirebilecekleri yeni modellerden bir tanesi.

Siz bu bütçede yeni Puma’yı satın alır mıydınız, aynı bütçede hangi araçları düşünürdünüz?

2020 otomobilford özellikleriford pumaford puma 2020ford puma özellikleriford puma fiyatıyeni ford puma

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply