Ford kabini virüsten koruyan filtre üretti!

0
109

Ford, müşterilerinin araçlarını virüs, toz, polen ve pislik parçacıklarını hapsederek koruyan, dahada sıhhatli ve huzurlu seyahatler yapmalarına imkan sunacak tertemiz tek gelişmiş sema filtresini mahsul gamına ekleyeceğini duyurdu.

Ford’un tertemiz MicronAir filtresiyle sürücüler ve araç içindeki yolcular, limonda bulunan sitrik asitten faydalanan tek sistemle insan saçının binde birinden dahada minik virüs, bakteri, toz ve partiküllerden korunacak. Ford mahsul yelpazesine giren bu tertemiz kabin sema filtresi, Domuz Gribi (H1N1) ve corona virüsü benzeri virüslere karşı da savunma sağlıyor ve virüslerin araç dahil kismina girmesini engelliyor.

Freudenberg Filtrasyon uzmanları tarafından geliştirilen Ford MicronAir Protect kabin sema filtresi, mühim sağlık sorunlarına kapı aralayabilecek çeşitli virüs, mikropların yanı sıra alerjik polen ve tozların da araç içerisine girmesini engelliyor. tertemiz kabin sema filtresi, karbon ve limonda bulunan sitrik asit bulunan tek formülle geliştirilen hususi tek etkin tabaka kullanıyor. Sistem, kabul görmeyen bakteriler, virüs, maya ve mantarlara karşı savunma sağlarken, antiviral özelliğe sahip bulunuyor.

Araç içindeki sürücüler ve yolcular amaciyla dışarıdan gelen virüs, bakteri, polen ve tozların ağırbaşlı sağlık sorunlarına kapı araladığını belirten Ford Avrupa alıcı Hizmetleri reis Yardımcısı Nigel Brackenbury, MicronAir Protect kabin sema filtresi için, “Ford’un müşterilerine sunduğu tertemiz filtre sistemi, otomobilde yolcu eden herkesin sıhhatinin savunması amaciyla düşük maliyetli ama oldukça tesirli tek önlem olacak” dedi.

Virüslerin etkisizleştirilmesinde %99,9 etkili

MicronAir Protect kabin sema filtresi sahip olduğu hususi etkin katman sayesinde, temas eden virüslerin etkisizleştirilmesinde yüzde 99,9 oranda tesirli oluyor. Bu virüslerin içinde Domuz Gribi (H1N1) ve HCov-229E de yer alırken, filtrenin var şartlar hasebiyle Daha denenemese de Covid-19’a neden var olan SARS-CoV-2’ye karşı da aynı oranda (%99.9) faal olması öngörülüyor. corona virüsleri, hapşırma, öksürme veyahut nefes yoluyla üretilen damlacıklarla yayılıyor. Yüzeylerde saatlerce Hem de günlerce bulaşıcı olarak kalabiliyor. Rüzgar, sıcaklık değişiklikleri ve nem benzeri faktörler bu parçacıkların tekrar havaya karışmasına neden olabilirken, filtre virüslerin araç içerisine girmesini engelliyor.

Avrupa Corona domuz Ford nezle sağlık

Leave a reply