Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı!

0
232

Birçok kişi tarafından sevilen ve merakla beklenen Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı. Sızdırılan kaynakta oyun dinamikleri ve senaryo hakkında da bilgi yer alıyor. Ubisoft sızıntı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yayınlamadı.

Bazı analistler sızıntıların doğru olabileceğini ve şirketin pandemi döneminde daha fazla oyuncuya hitap edebilmek için oyunu daha erken çıkarabileceğini düşünüyor.

Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı

Ubisoft, geçtiğimiz aylarda serinin son oyunu olan Far Cry 5’i bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlamıştı. Ayrıca yüzde 75 indirim uygulayarak daha fazla oyuncuya ulaşmak isteyen şirket, yeni oyunu için çalışmalarına devam ediyor.

Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı

Oyunun çıkış tarihi 2021 yılının ilk çeyreği olarak belirtilmiş. Şirket tarafından henüz resmi bir açıklama bulunmasa da bazı analistler sızıntıların doğru olduğunu düşünüyor.

Firma her ne kadar serinin bir sonraki oyunu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmasa da bazı kaynaklar oyun ile ilgili bilgi sızdırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde PlayStation Store Hon Kong sitesinde oyunun çıkış tarihi ve senaryosu hakkında sızıntılar paylaşıldı.

Oyunda Breaking Bad dizisinde Gus Fring karakterini canlandıran Giancarlo Esposito kötü adam rolünde olacak. Ayrıca sızıntılar arasında oyunu satın alan PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için ücretsiz olarak PlayStation 5 ve Xbox Series X aktarımı gerçekleştirileceği yer alıyor.

Senaryo hakkında kısa bir bilgi veren sızıntıda ” Yara’ya hoşgeldiniz. Diktatör Anton Castillo ve oğlu Diego, eski günlerine dönebilmek için halka zulmediyor. Yapılan baskılar devrimin fitilini ateşledi.” ifadeleri yer alıyor.

Far CryFar Cry 6Far Cry 6 çıkış tarihiFar Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldıFar Cry 6 senaryo

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply