Epic Games ve Steam’in ardından Uplay’den de müjde!

0
260

Son zamanlarda oyuncuların yüzünü güldüren birçok gelişme oldu. Epic Games, GTA V başta olmak üzere bazı popüler oyunları ücretsiz olarak sundu ve birçok oyunda da ciddi indirimler yaptı. Steam Yaz İndirimleri de Epic Games kadar etkili olmasa da oyuncuları sevindirdi. Şimdi de Uplay Ubisoft Forward İndirimleri başladı.

Uplay Ubisoft Forward İndirimleri ile Far Cry ve Assassin’s Creed serisi fiyatlarında büyük düşüş!

Çevrim içi oyun mağazaları son dönemde indirim ve ücretsiz oyun fırsatlarıyla gündeme geliyor. Epic Games ve Steam’in ardından gündeme şimdi de Uplay geldi. Geçtiğimiz günlerde, Watch Dogs 2‘nin Uplay’den pazar günü ücretsiz olarak alınabileceği açıklanmıştı ve bunun yanı sıra bazı popüler oyunlarda da indirimler başladı.

Uplay Ubisoft Forward İndirimleri dün itibarıyla başladı. Bu sayede yüzde 85’e varan indirimler görebiliyoruz. Far Cry 5 fiyatı 269 TL’den, 40,35 TL’ye düşerken; Assassin’s Creed Odyssey fiyatı 269 TL’den, 88,77 TL’ye düştü. The Crew 2 fiyatında da dikkat çekici bir indirim var. Oyunun Gold Edition‘ı 405 TL’den, 101,25 TL’ye düştü.

Ayrıca Far Cry 3 fiyatı da bu indirim kapsamında 10,50 TL’ye indi. Uplay tarafından diğer oyunlar için yapılan indirimleri de buradan görebilirsiniz. İndirimler 13 Temmuz’a kadar sürecek. Aynı zamanda, bu indirimlere ek UBIFORWARD indirim kodu ile, oyunlara sepetinizde yüzde 20 indirim uygulanıyor.

assassin’s creedFar CryubisoftUbisoft Forward İndirimleriuplay

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply