Enuygun’un seyahat dışındaki servisleri-haberi

0
137

Türkiye’de seyahatin lider sitesi Enuygun online başvuru kolaylığı sağlayan ve karşılaştırma hizmeti veren diğer servisleriyle de hayatınızı kolaylaştırıyor. Enuygun’da uçak bileti, otobüs, otel hizmetlerinin yanı sıra gündelik hayatta size yardımcı olacak ve kazançlı çıkmanızı sağlayan pek çok ürün de var.

Enuygun’un kredi, mevduat, sigorta, GSM gibi diğer servisleri paradan ve zamandan kazanmanıza yardımcı oluyor. Gelin bu servislerin size ne gibi kolaylıklar sağladığına göz atalım.

Hangi kredi uygun!

İhtiyaç, konut ya da taşıt kredisi kullanmak isteyenler için kredi sayfaları hem tüm bankaları karşılaştırma hem de kolayca başvuru yapma imkanı sunuyor. Nasıl mı? Enuygun kredi sayfalarından ihtiyaç, konut ya da taşıt kredisi bölümlerinden istediğinizi seçtiğinizde karşınıza çıkan ekrandan çekmek istediğiniz kredi tutarı ve vade aralığını girmeniz yeterli.

Örneğin ihtiyaç kredisi sayfasını tıkladığınızda önünüze tüm bankaların kredi faiz oranları ve aylık taksit tutarlarının göründüğü bir sayfa çıkıyor. Enuygun’un anlaşmalı olduğu bankalardan size uygun olan krediye karar verdiyseniz, yanında yer alan ‘Hemen Başvur’ butonunu tıklıyorsunuz. Cep telefonunuza ön onay mesajı gelirse krediyi dilediğiniz şubeden kullanma hakkınız var. Bankaya gitmeden, üstelik diğer bankaları tek tek dolaşmadan, kolayca kredi başvuruşunda bulunabilirsiniz.

Ev ya da otomobil satın almak istiyorsanız da tek tek banka banka dolaşmanıza gerek yok. Konut ve taşıt kredileri için de kolayca karşılaştırma yapabilirsiniz. Bankaların konut ve taşıt kredileri için sundukları faiz oranları sürekli güncellenerek kolayca ve rahat karşılaştırma yapmanız sağlanır. Buna göre aylık taksitlerin ve toplam geri ödemelerin ne kadar tutacağını görüp planlamaya başlayabilirsiniz.

Mevduat seçeneklerini karşılaştır

Ya da bir miktar birikiminiz var ve bankaya yatırmak istiyorsunuz. O zaman yine banka banka dolaşmanıza gerek yok. Hangi bankanın ne kadar mevduat faizi verdiğini görüp karşılaştırma yapabilirsiniz.

Mevduat sayfasına ‘Mevduat tutarı’ ve ‘Mevduat Süresi’ girmeniz yeterli. Çıkan sayfada tüm bankaların mevduat faiz oranlarını görebilirsiniz. Böylece zamandan kazanmış olursunuz. İsterseniz de Enuygun’un anlaşmalı olduğu bankalara başvurarak ayrıcalıklı faiz oranlarına da sahip olabilirsiniz.

Sigorta yaptırmak çok kolay

Enuygun’da online sigorta yaptırmak da oldukça kolay ve güvenli. Seyahat, sağlık, tamamlayıcı sağlık, DASK veya konut sigorta poliçelerinizi online, kolayca ve güvenle yapabilirsiniz.

Kasko, trafik ve özel sağlık sigortası ihtiyacınız için konusunda uzmanlaşmış sigorta danışmanlarımız sizi arayarak istediğiniz sigorta türü hakkında sizi bilgilendirir. 11 sigorta şirketinden ihtiyacınıza en uygun alternatifleri sunarlar. Böylece hem online hem hızlı hem güvenli hem de bütçenize en uygun sigortayı bulup yaptırabilirsiniz.

Enuygun’dan kasko teklifi al

GSM ve internet karşılaştırması

Enuygun karşılaştırma hizmetlerini ayrıca GSM ve internet paketleri için de yapıyor. İnternet bağlantısı sağlayan firmaların bağlantı hızı ve fiyat detaylarını görebileceğiniz internet sayfasında hem karşılaştırma hem de başvuru kolaylığı var. Böylece bütçenize uygun paketleri seçmeniz kolaylaşır. Aynı şekilde GSM firmalarının da konuşma ve data ücretlerinin yer aldığı paketlerini de karşılaştırabilirsiniz.

Enuygun’u zamandan ve paradan kazandıran ayrıcalıklı hizmetlerinin yanı sıra seyahatlerinizde işlerinizi kolaylaştıracak vize ve araç kiralama hizmeti de sağlıyor.

Kısacası Enuygun karşılaştırma ve online başvuru kolaylığı sağlayan birçok hizmetiyle size paradan ve zamandan kazandırmaya devam ediyor.

enuygunseyahat

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply