En ilginç Kickstarter projeleri – 8

0
379

Kickstarter ve indiegogo sitesinde yer alan en ilginç kitle fonlaması projelerini bir araya getirmeye devam ediyoruz. Hali hazırda iki siteye de tüm olumszluklara rağmen  Coronavirüs döneminde bile her gün onlarca proje ekleniyor.

En ilginç 5 kitle fonlaması projesi

Bu kocaman girişim havuzundan en ilginç olanlarını, sizler için için bir araya getiriyoruz. İşte Kickstarter üzerinden 3, indiegogo üzerinden 2 projeyi ele aldığımız en ilginç 5 kitle fonlaması projesi: Her kulak için kablosuz kulaklık, çanta boyutunda jeneratör, herkese dijital fotoğraf makinesi, taşınabilir oyun bilgisayarı, evde lazer baskı cihazı.

Her kulak için kablosuz kulaklık: VIE FIT 2

VIE FIT 2, sürekli yeni model kablosuz kulaklıkların piyasaya çıktığı bu günlerde, ergonomisiyyle bu pazarda tutunmaya çalışıyor. Kulaklıkların temel sorunu, bazı kulaklar için çok da uygun olmayan tasarımlara sahip olmaları. Kulak içi kulaklık ya da kablosuz kulaklıklarda da bu sorun tam olarak aşılabilmiş değil.

VIE FIT 2 özellikleri

VIE FIT 2 ise, bu sorun için özel bir çözüm sunmuş. Kulak içine denk gelen mini hoparlör, özel bir kauçukla kaplanmış. Soft Shell isimli bu tescilli kauçuk, kulağınızın iç şeklini alıyor ve kulağınızı rahatsız etmiyor. Her kulağa aynı şekilde bir konfor sunan VIE, aynı zamanda kulağınızdan da düşmüyor.

Tabii ki kulaklığın tek özelliği bu değil. VIE FIT 2’nin hoparlörleri, 360 derece dönebilyor. Böylece kulağınızın şekline göre dönen bu hoparlörler, sizin için  en iyi ses performansını sunabilyor. Kulaklığın aktif gürültü engelleme teknoloisinin arkasında ise Qualcomm’un 8. nesil aktif gürültü engelleme teknolojisi var.

kickstarter, kitle fonlaması, indiegogo

Böylece temiz bir ses deneyimi sunan kulaklık, Crystal Clear ses deneyimiyle, karşı tarafa da sesinizin temiz gitmesini sağlıyor. Bluetooth 5 desteği sunan kulaklık yine Qualcomm TrueWireless Stereo Plus teknolojisiyle donanmış. Bu teknoloji sayesinde kablosuz kulaklık daha gerçekçi bir stereo ses deneyimi sunuyor.

IPX5 seviyesinde su geçirmeyen, VIE FIT 2 pili 6 saat boyunca sürekli kullanıma dayanabiliyor. Şarj kutusu ile birlikte kulaklık, 33 saat kesintisiz kullanılabilme özelliğine sahip. Bu şarj kutusun ise 1 saat içinde tamamen şarj etmek mümkün.

Hem ergonomik yapısı hem de göze hoş gelen tasarımıyla öne çıkan bu kablosuz kulaklık,  Kickstarter üzerinde 65 dolar erken erişim fiyatına sahip. Ktile fonlaması projesi hakkında daha fazla bilgiye Kickstarter sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

ilginç projelerindiegogokablosz kulaklıkkickstarterkitle fonlamasıkitle fonlaması projelerlazer baskı cihazıtaşınabilir jeneratörtaşınabilir oyn bilgisayarıteknolojik oyncaklar

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply