En hızlı i10’un üretimine başlandı!

0
177

İlk sefer 2019 Frankfurt oto Fuarı’nda görücüye çıkan i10 N Line, İzmit’teki Hyundai Assan fabrikasında üretilmeye başlandı. tertemiz i10 N Line, canli N Line donanım seviyesiyle donatılmış dördüncü Hyundai modeli olarak dikkat çekiyor.

Otomobilin ön ve art tamponlarındaki tasarım farklılıkları Ayrı olarak sportif duruşu derhal dikkat çekiyor. Yatay şekilde konumlandırılan LED gündüz sürüş farları, parlak kara ön ızgara, al tampon şeritleri ve N Line amblemi ön kısımdaki sportif öğeler. art tamponda ise üzerinde al şeritli difüzör ve çift çıkışlı nihayet susturucu bulunuyor. Ayrı olarak i10 N Line bu donanıma hususi jantlara da sahip.

Yeni i10 N Line, Yalnızca beden kiti ve sportif dahil mekanıyla değil aynı zamanda 100 at gücündeki 1.0 litrelik Turbo benzinli motoruyla da oldukça alaka çekici.

Hyundai Assan genel Müdürü Murat Berkel, tertemiz i10 N Line ile alakalı olarak; “i10 N Line, turbo motoru ve sportif görüntüsüyle toy kullanıcıların alaka alanına girerek bütün beklentileri kolayca karşılayacak. Ayrıca, tertemiz versiyonla birlikte özellikle Avrupa pazarındaki iddiasını da artıracak. Türkiye’de ise normalleşme süreciyle birlikte otomobil sektöründe işler ağır ağır toparlanmaya başladı. Biz de A segmentindeki başarılı oyuncumuz tertemiz i10’a karşı yükselen istek doğrultusunda satış hedeflerimizi yukarıya yönlü tekrar revize ettik. Ayrıca, tertemiz N Line versiyonun Türkiye’de satışıyla alakalı çalışmalarımız da sürüyor” dedi.

Avrupa Frankfurt Hyundai oto Tasarım ülkemiz

Leave a reply