EMUI 11 güncellemesi alacak olan Huawei modelleri!

0
125

EMUI 11 güncellemesi alacak olan telefonlar kesinleşti. Huawei tarafından yayımlanan listeler birçok kullanıcıyı sevindirdi. Daha önce yalnızca belirli kişilerin kullanabildiği ve stabil olmayan bir EMUI 11 sürümü hakkında bir haber yayımlamıştık.

İlgili haberde sadece Çin’de yaşayan kullanıcıları ilgilendiren bir güncelleme takvimi mevcut. Şu an ise artık herkesin kullanabileceği bir güncelleme hazırlanıyor. Bu yazılım çok yakında sizlerle birlikte olacak.

EMUI 11 güncellemesi alacak olan telefonlar belli oldu!

Listelerde bulunan model sayısı önümüzdeki yıl değiştirilebilir fakat şu anda böyle bir eğilim söz konusu değil. Çinli firma, 2021 yılında yayımlanacağı öngörülen MIUI 13 (Xiaomi) karşısında geri kalmak istemiyor.

Listelere bir göz attığımızda önümüzdeki yılın çok yoğun bir şekilde geçeceğini anlayabiliyoruz. Çizelgeleri incelediğimizde Huawei tarafından üretilen tablet modellerini de görüyoruz.

EMUI 11 güncellemesi alacak telefonlar

Yukarıdaki listeye baktığımızda Orta Doğu, Afrika ve Rusya üçlüsünü görüyoruz. Bu bağlamda Türkiye’nin de içinde bulunduğu bu kategori için hazırlanan tabloda dikkat çeken ilk tarih Aralık 2020.

Mate 30 ve P40 kullanıcıları artık gün sayıyor. Mate Xs ve nova 7 kullanıcıları ise önümüzdeki yılın ocak ayına kadar bekleyecek. Listenin geri kalanında yer alan modeller ise EMUI 11’e 2021’in ilk çeyreğinde (ocak, şubat ve mart) kavuşacak.

EMUI 11 güncellemesi alacak olan telefonlar

22 Kasım 2020 tarihinde sizin için “EMUI 11 kullanıcısına neler sunuyor?” başlığı ile yayımlanan bir içerik hazırlamıştık. Dilerseniz bu içeriğe aşağıdaki bağlantı adresi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Huawei tarafından yayımlanan ilgili açıklamaya ise “buradan“ ulaşabilirsiniz. Batı Avrupa, Kuzeydoğu Avrupa, Latin Amerika, Japonya ve Hindistan beşlisi için de bir liste yayımlandı.

EMUI 11 kullanıcısına neler sunuyor? – Özel Haber

EMUI 11 kullanıcısına neler sunuyor? – Özel Haber

Geçtiğimiz günlerde yeni Mate 40 serisi ve EMUI 11 güncellemesi hakkında konuşmak için Huawei’nin üst düzey yöneticileri ile dijital ortamda bir araya geldik. Sezgisel ve çok fonksiyonlu bir deneyimin kullanıcılar için önemli olduğunu vurgulayan Huawei yöneticileri diğer üreticilerin sunamadığı kimi ek yetenekleri yine bu buluşmada bizlerle paylaştı. İşte EMUI 11’i farklı kılan önemli özellikler… Xiaomi kabul etti! Yeni MIUI 12 sürümü tehlike saçıyor EMUI 11 ile gelen yeni özellikler Multi Screen Collaboration  Huawei yarattığı ekosistem ile birlikte akıllı telefon ve bilgisayar ürünleri arasında başarılı bir

emuiemui 11emui 11 güncellemesiEMUI 11 güncellemesi alacak Huawei modelleriEMUI 11 güncellemesi alacak olan Huawei modelleriEMUI 11 güncellemesi alacak olan telefonlarEMUI 11 güncellemesi alacak telefonlarEMUI 11 haberleriEMUI haberleriHuaweiHuawei haberleri

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply