Elon Musk evlerini satışa çıkardı! İşte fiyatları

0
197

Tesla ve SpaceX’in kurucusu Elon Musk geçtiğimiz günlerde çılgın izahları ile Tesla’nın milyarlarca dolar zarar etmesine neden oldu. Geçtiğimiz günlerde baba var olan Musk’ın çılgın açıklamalarından birisi de, “tüm fiziki esya varlığımı satacağım ve ev sahibi olmayacağım” olmuştu. Musk bu konuyla alakali harekete geçti.

Tab,i bu süreçte çılgın izahlar yapmaya ayni ritimde devam ediyor. Corona virüs salgınının abartıldığını düşünen Musk, yasağa karşın tekrar elektrikli oto üretimine başlayacağını açıklama etmiş ve “Ben de bu erken diger her biri benzeri sahada olacağım. Biri tutuklanacaksa o kişi bendeniz olmak istiyorum” diyerek herkesi şaşırtmıştı.

Elon Musk evlerini satışa çikarmaya başladı!

Bu açıklamaların üzerinden 48 saat benzeri tek vakit geçerken Los Angeles’da bulunan dört evini satışa sundu. dört ev amaciyla istenilen toplaminda ücret 62.5 milyon dolar. Bunun yanı sıra İngiltere’deki mülkü amaciyla 35 milyon dolar istek ediliyor.

Bu ayın başlarında Bel Air kisminda 30 milyon dolar ve 9.5 milyon dolar ücrete sahip var olan iki ev dahada satışa sunulmuştu. böylelikle Elon Musk evlerini satmakta kararlı olduğunu gözler önüne seriyor. Musk’ın bu hamlesi ile alakalı siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

elon muskelon musk evlerispacexTesla

Leave a reply