Dyson Pure Humidify Cool tanıtıldı! İşte özellikleri

0
227

Hijyenik olarak havayı nemlendirmek, buharlaştırarak serinletmek ve havayı arındırmak amaciyla UV-C teknolojisini kullanan Dyson Pure Humidify Cool tanıtıldı. Dyson Pure Humidify Cool nitelikleri ile alakalı bütün detaylar da böylelikle netlik kazandı.

Üçü tek arada sema silme fanı, odanın her köşesini hijyenik olarak temizleyip nemlendiriyor.

Dyson Pure Humidify Cool özellikleri

Dyson Pure Humidify Cool Nemlendiricili sema silme fanı, evvel geçişte sudaki bakterilerin yüzde 99.9’unu yok ediyor. Bunun amaciyla ise Dyson’ın UV-C teknolojisini kullanıyor. Biyostatik gümüş dişli buharlaştırıcı, hakikat tek hijyenik nemlendirme sağlamak amaciyla bakteri oluşmasını önlüyor.

Dyson Pure Humidify Cool fiyatı

UV-C ışığı, sudaki bakterilerin DNA’larını bozarak zarar veriyor ve çoğalmasını engelliyor. Bu işlem pikosaniye (saniyenin trilyonda biri) içinde gerçekleşiyor, ama bakteriler UV-C ışığına net maruz kalmayabiliyor. Mühendisler, Dyson Pure Humidify Cool ürününün tasarımında, bakterilerin denatüre olması ve UV-C ışığına optimum seviyede maruz kalması amaciyla mühim araştırmalar doğrultusunda UV-C ışığının tüp süresince taraf yana aşağı doğru yansıtıldığı tek PTFE tüpü geliştirdi. Su, tanktan pompalanıp bu çoklu ışınlardan geçerken, UV-C ışığı, evvel geçişte sudaki bakterilerin yüzde 99.9’unu öldürüyor.

İşlenen su, 3D Hava-kafesi buharlaştırma haznelerine dolduruluyor. Gümüş teller; biyostatik özellikler sağlamak ve buharlaştırıcıdaki bakterilerin gelismesini engellemek amaciyla Hava-kafesi malzemesinin üst ve asagi yüzeylerine dokunuyor.

Buharlaştırıcının içinde arındırılmış sema akımı, buharlaştırıcıdan salınan su buharıyla hijyenik olarak nemlendiriliyor ve Air Amplifier teknolojisi aracılığıyla odanın dahil kismina yayılıyor.

Dyson Pure Humidify Cool

Ürünün üzerinde tek LCD ekran bulunuyor. silme gerektiğinde derin temizlik döngüsü düğmesi yanıyor ve ekran kullanıcıyı bu işlem amaciyla yönlendiriyor.

Sahip olduğu lazerler, ultra ince partikülleri algılayıp ölçüyor. Ayrı tek sensör ise benzen ve NO2 benzeri Uçucu Organik Bileşiklerin (VOC) miktarını tespit ediyor. Üçüncüsü ise bağıl nem ve sıcaklık ölçülüyor.

Dokuz metrelik yoğunlaştırılmış ve kapatılmış borosilikat mikrofiber filtre, alerjenler, bakteriler ve polenler dahil 0.1 mikron civarindan minik ultra ince kirleticilerin yüzde 99,95’ini yakalıyor.

Air Multiplier teknolojisiyle donatılmış Dyson Pure Humidify Cool, arındırılmış ve nemlendirilmiş havayı odanın her köşesine yayıyor.

Dyson Link uygulaması bulunan cihazın bu uygulaması iOS ve Android cihazlara indirilebiliyor. Bu sayede dahil mekân sema kirliliğini, sıcaklık ve nem seviyelerini takip etmenize imkan vererek bakım desteği ve mesele giderme seçeneklerini de sağlıyor.

Uyku zamanlayıcısı ve gece modu da tekrar ürünün nitelikleri arasında.

Dyson Pure Humidify Cool fiyatı

Tanıtılan Dyson Pure Humidify Cool ücreti da böylelikle netlik kazandı. Cihazın 4.999 TL’lik tek ücret etiketi bulunuyor.

DysonDyson Pure Humidify CoolDyson Pure Humidify Cool özellikleriDyson Pure Humidify Cool fiyatıhava silme fanıhava temizleyici

Leave a reply